В Одеському українському театрі готують прем’єру з глядачами на сцені (вiдео, фото)

В субботу, 6 серпня, в Одеському українському театрі ім.Василька знову прем’єра. Це ексцентрична комедія «Чуваки не святкують, або Ukrainian» у форматі «глядач на сцені».

Минулого року завзяті театрали вже мали змогу побачити цю виставу на фестивалі «Молоко». Тоді «Чуваків» поставили у Харкові, а головні ролі виконували Дмитро Усов та Максим Горовий – автор творів, за якими була поставлена вистава та пісень, що там звучать. Зараз, партнером Дмитра Усова по сцені стане Олександр Самусенко.

Премьера в Украинском театре

Премьера в Украинском театре6

П’єса складається із декількох оповідань, та десятка міні-сюжетів, які зібрав в єдине ціле автор інсценування Олексій Доричевський. Тим не менш, у виставі задіяно лише двоє акторів, які постійно предстають в інших образах. У Дмитра Усова їх буде півтора десятка. Є серед них і улюблені:

– Улюбленець глядачів – це така прекрасна жінка Ліда, яка захоплюється Сєровим. В принципі, напевно, це найулюбленіший персонаж. В цьому уривочку ми нагадуємо глядачу про совок, совкові принципи, розуміння і уподобання в легкій гумористичній формі.

Вистава буде поставлена так, що грати її можна буде в будь якому місці – хоч в сільському будинку культури, в полі або в окопах. Тут мінімум декорацій та реквізиту і максимальна концентрація на тексті, сенсах та харизмі акторів.

Премьера в Украинском театре2
Премьера в Украинском театре3
Премьера в Украинском театре4
Премьера в Украинском театре5

Режисер вистави – головний режисер театру ім. Василька Максим Голенко. Він же був режисером і першої версії «Чуваків». Але, все одно, це буде зовсім інша постановка, перш за все через те, що всі ми стали іншими, ніж два роки тому. І тепер по іншому сприймаємо кожну ситуацію.

– Це – вистава про війну, яка руйнує, калічить, вбиває, але віртуозно розказана ліричною мовою під гітару. Вона камерна і багатолюдна, серйозна і смішна, та й закінчується досить символічно»,

– говорять в театрі.

Глядачів запрошують на прем’єрні покази 6 та 7 серпня.

Фото автора, відео Дмитра Михайлова

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції