Новини Одеси та Одеської області

Одеська «Вулична взаєдопомога» користується попитом

Одеська «Вулична взаєдопомога» користується попитом

Міні-шафа «Вулична взаємодопомога» на одеському бульварі Жванецького користується попитом. А здавалось спочатку, що це — така собі ще одна одеська штучка.

«Одеське життя» у січні цього року розповідало, що на бульварі Жванецького з’явилась міні-шафа з назвою «Вулична взаємодопомога».

арт объект

Вона знаходиться ближче до «задника» Художнього музею. Зовні нагадує пташину годівницю, але для дуже великих пташок. На ній роз’яснення: ви можете взяти щось, що поклали на полиці добрі люди, а самі (ви ж теж добра людина) залишаєте щось від себе.

арт объект

Сприйняла я тоді цю «штучку» як такий собі арт-об’єкт, до того ж, він був порожній. А сьогодні проходила мимо — а на полицях взуття: босоніжки й чоботи. У непоганому вигляді, до речі.

Поки «фіксувала» побачене, жінка, що сиділа на лавці, мені розказала, що іноді бачить, як хто-то щось приносить, а хто-то бере те, що йому потрібне.

Ось і виявилось: ніяка це не «штучка», а ще одна добра справа. «Вулична взаємодопомога» користується попитом, хоча й виглядає зовні трохи дивно…

Марія Котова

Фото авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції