Одеська котяча стежка… Одеські котоскульптури… Наймиліші коти з’являлися на радість дітям і дорослим, увійшли в екскурсійний маршрут міста. Їх шукали і фотографували і мало хто міг похвалитися, що знає їхню точну кількість і точну адресу “проживання”. Кореспондент “Одесской жизни” дізналася, що, виявляється, скульптури наших котиків зажили новим життям – легендарно-казковим.
Одеські котоскульптури: їх особливі історії
Книга одеської письменниці та поетеси Олени Карачевської називається «Одеські котусики». Вона розповідає дітям (і не тільки!) про одеських котів – тих самих, котрі стали відомими арт-об’єктами міста.
Ось тільки кожна котяча історія у книжці – особлива. Як розповіла сама автор, «скульптури котів та кішечок мають свої власні історії. Але час іде, і з’являються нові легенди та нові фігурки чарівних котиків із неймовірними здібностями».
Як заспівали одеські коти?
Що це за історії такі про наші котоскульптури? Вони різні, часом і справді чарівні. Наприклад, виявляється, відома котяча трійка До, Ре, Мяу (або Співаючі коти), що розташувалася неподалік одеської Музкомедії, заспівали не просто так. Вони якось почули, як грає на скрипці одеський хлопчик Сема і стали співаками. А ще, виявляється, вони виконують бажання: треба лише почухати за вушком когось із цього котячого тріо. Бажання, щоправда, має бути пов’язане із музикою.
Ви ніколи нічого подібного не чули про наших котів, які співають? Так у тому й річ, що про кожну відому котоскульптуру авторка розповіла зовсім нову історію!
Книга «Одеські котопусики» присвячена поки що лише п’ятнадцяти котоскульптурам, але ми дуже сподіваємося, що Олена Карачевська продовжить розповідати дивовижні історії та про інших створених скульпторами одеських котиків.
Читайте також:
- Одесские котоскульптуры: в путь по Кошачьей тропе (+карта);
- Герои одесской Кошачьей тропы получали поздравления и подарки..
Фото автора