Новини Одеси та Одеської області

Що чекає на Україну та Одесу у 2023 році?

Що чекає на Україну та Одесу у 2023 році?

Ніколи ще люди не читали астрологічних прогнозів з таким нетерпінням та інтересом, як напередодні року Чорного Водяного Кролика, який прийде до нас 22 січня 2023 року. Усім хочеться знати, що чекає на нас наступного року, яким він стане для нашої країни та Одеси зокрема.
Про основні астрологічні тенденції цього року нам розповіла Інна Іжикевич, керівник Народного Астрологічного університету в Одесі.

Час для відстоювання позицій та цінностей

Астропрогноз для України

Фото: From.ua

2023 рік для України буде неоднозначним: у якихось питаннях складним та напруженим, у якихось – стратегічно важливим, а в якихось – навіть успішним. Основний акцент необхідно зробити на наведенні ладу всередині нашої держави. Іншими словами, організовано та послідовно вирішувати поточні внутрішньодержавні завдання: прийняття нових законів та правил взаємодії у суспільстві, формування ефективних програм соціального та фінансового спрямування, налагодження роботи банківської та юридичної системи. Зараз слушний момент, щоб запустити нову структуру суспільства, яка згодом відкриє для нашої країни фінансові перспективи та можливості.

Україна народжена під зодіакальним знаком Діви, а тому проживає дуже важливий та відповідальний відрізок свого існування – період Експансії. Час, коли необхідно відстоювати не лише свої соціальні позиції, а й свої звичаї, традиції та цінності. Саме зараз ми доводимо собі і навколишньому світу, що маємо право жити і творити так, як хочемо. Саме зараз ми почали відчувати своє значення як нація, як народ. Ми показуємо всім навколо, що у нас є чому повчитися, ми гідні поваги і завжди готові до нового – досвіду, знань, здобутків. Відстоюючи свої позиції, свою правду, ми розгортаємо світ у свій бік, і це сприятиме досягненню бажаних результатів. Основне завдання цього періоду полягає в тому, щоб Україна вибудовувала міжнародні відносини на взаємовигідних для себе умовах, покладаючись при цьому на наявний ресурс.

Життя за графіками та зміцнення безпеки

Экономика Украины

Фото: Dilo.ua

У 2023 році наша безпека зміцнюватиметься за рахунок взаємовигідного ділового співробітництва, підписання довгострокових проектів, пов’язаних з відкриттям нових виробництв при взаємодії із закордонними компаніями, або ж удосконаленням наявних. Щоб бюджет нашої країни, незважаючи на складні часи, поповнювався, необхідно розвивати ті галузі, які сьогодні є актуальними та затребуваними: сільське господарство, військову промисловість, сферу інформаційних технологій тощо. Проте квітень-червень будуть складними місяцями для малого та середнього бізнесу. Участь у ризикованих заходах, співпраця з сумнівними партнерами можуть похитнути і так слабку опору, де тримається їх діяльність.

Нестійка ситуація очікується у фінансовій та банківській системі. Швидше за все, нам доведеться скористатися матеріальною підтримкою міжнародних партнерів, щоб запустити роботу промисловості та забезпечити своєчасні бюджетні та соціальні виплати. При цьому необхідно брати той обсяг допомоги, який наша країна зможе повертати поступово та без помітних збитків для себе.

Також нестабільною залишається ситуація, пов’язана із нашою безпекою. Загроза, що походить від країни-агресора, ставитиме під сумнів стабілізацію наших ресурсів – електроенергії, води та тепла. Швидше за все, до квітня 2023 нам доведеться жити за графіками, намагаючись максимально економно використовувати наявний ресурс. Основна сила, завдяки якій ми зможемо подолати будь-які тягарі долі, це наша згуртованість, віра в перемогу та довіру до керівництва країни.

Вже починаючи з 2024 року Україна входить у період, який в астрології називається «Зоряна година». Це найпродуктивніший і найкращий час у житті будь-якої людини, держави, системи, час успіху та процвітання. Наша країна гідна цього, і тому зараз ми маємо докласти максимальних зусиль, щоб уже з 2024 року жити у благополучній та процвітаючій країні.

Яким буде 2023 рік для Одеси?

Дюк та мішки

Фото: РБК-Україна

2023 рік для Одеси буде різним. З одного боку, перед нами стоятимуть важливі питання, які потребують негайного вирішення. Але, з іншого боку, їх доведеться ретельно обмірковувати, обираючи максимально ефективний спосіб реалізації. Рік вимагатиме від нас організованості, а основне завдання полягатиме у визначенні цілей. Цей період буде сприятливий для перегляду правил і норм, пов’язаних із місцевим самоврядуванням, ремонту комунікацій, стабілізації роботи громадського транспорту, розробки нових маршрутів руху, озеленення міста, упорядкування навчальних закладів.

Одеса, так само як і Україна, народжена під зодіакальним знаком Діви, і тому перебуває на шляху свого розвитку. Основна увага керівництва міста має бути спрямована на покращення якості життя громадян за рахунок наявного ресурсу. Необхідно використовувати весь досвід і знання, щоб рухатися до поставлених цілей, тому саме час відмовитися від переживань минулого і витягнути на поверхню те, що закладено в ДНК кожного одесита: розум, підприємницьку жилку, інтерес до життя, доброзичливість, почуття гумору та аристократизм.

Протягом 2023 року бюджет нашого міста має всі шанси збільшуватись за рахунок співпраці із закордонними партнерами та їх інвестицій. Це вдалий час для розвитку сфер, пов’язаних із освітньою, інформаційно-технологічною, рекламною та логістичною діяльністю. Буде активно продовжуватись будівництво житлових комплексів та бізнес-центрів.

Складною та нестабільною залишиться ситуація, пов’язана з електроенергією, водою та теплом. До середини квітня нам доведеться жити в режимі жорсткої економії, тому треба набратися терпіння та допомагати один одному. Ймовірно, через відсутність чи нестабільну роботу громадського транспорту збільшиться вартість проїзду. Труднощі відчуватиме і фінансова система, тому зростає ймовірність частих дзвінків співробітників банківських установ, пов’язаних із погашенням кредитних зобов’язань. Друга половина року може стати складною для малого та середнього бізнесу, а також великих промислових виробництв. Причиною цього буде помітне зниження споживчого попиту на продукцію, що випускається. Також у цей період можливе зростання цін на товари першої потреби.

Читайте також:

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: