Що буде після Перемоги: яким бачать майбутнє України в різних регіонах? (відео)

Ми не ставимо питання, чи переможе Україна у війні з росією, ми вже зараз обговорюємо те, що має змінитися у суспільстві після неодмінної Перемоги над ворогом. «Одеське життя» разом із колегами зробило міжрегіональне опитування про те, яким українці бачать своє майбутнє.

Ще 1 березня 2022 року під час промови в Європарламенті президент Володимир Зеленський проголосив: «Життя переможе смерть, а світ – темряву». Ці слова стали символом майбутньої Перемоги України, і цю фразу сьогодні знають майже всі.

Але що саме відбуватиметься після того, як бойові дії закінчаться?

Міжрегіональний проєкт «Голос людей»

Війна, як лакмус, проявила наші сильні та слабкі сторони, і певні зміни в Україні можна помітити вже зараз: всі ми знаємо про зміцнення волонтерського руху, «лагідну українізацію» чи, наприклад, суперечки у соцмережах через «недостатній» патріотизм.

Які зміни справді потрібні країні?  Чого не вистачає нашому суспільству?  Які проблеми України доведеться насамперед вирішувати після Перемоги?  Чи підтримуватиме нас Захід, коли ми зможемо нарешті забути про повітряні тривоги та теракти рф?  Чи зможемо ми отримати репарації від росії?

Всі ці питання ми поставили мешканцям Одеси, Сум, Чернігова та Чернівців  у рамках проєкту «Голос людей».

Нагадаємо, «Голос людей» — це міжрегіональний проєкт, який був організований на базі чотирьох редакцій: міського ресурсу «Одеське життя», сумського порталу GOROD.SUMY.ua, медіа Чернівців 0372.ua та чернігівського сайту 0462.ua.

Це третя масштабна робота у рамках міжрегіональної співпраці. Раніше ми також ставили містянам питання про мову та цікавилися, яким чином українці допомагають ЗСУ.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції