Статті

Що буде, якщо пити пиво занадто часто

Спека… І так хочеться чогось холодного, ну, наприклад, пляшечку пива. А потім ще одну, та ще. І наступного дня все повторити… А ось тут треба вчасно зупинитися! Так, пиво інший дуже допомагає розслабитися після напруженого трудового дня, але цей ритуал не повинен ставати нормою, щоб не завдати шкоди вашому здоров'ю.

Так, комусь може здатися, що вживання пива не таке вже й шкідливе, адже цей напій містить порівняно небагато алкоголю, проте інші його побічні ефекти можуть також вплинути на ваше здоров’я. І постійне його вживання згодом позначиться на організмі.

Пиво може покращити щільність кісток

Почнемо, мабуть, із плюсу. Вчені дійшли висновку, що вживання пива може мати позитивні наслідки для вашого скелета: у цьому напої містяться речовини, пов’язані зі збільшенням мінеральної густини кісток як у чоловіків, так і у жінок.

Отже, вживання одного кухля пива на тиждень може зменшити ризик перелому стегна. Втім, потрібні додаткові дослідження, щоб виявити, чи переважають позитивні ефекти від пива над негативними.

Пиво може порушити сон

Якщо ви страждаєте на безсоння, можливо, настав час відмовитися від пива, адже саме воно може бути причиною того, що ви відчуваєте труднощі із засипанням.

І хоча пиво, як і інший алкоголь, відоме тим, що розслаблює та дарує короткочасне відчуття ейфорії, надалі воно може вплинути на здоров’я вашого мозку. Ваші рефлекси сповільняться, як і здатність обробляти інформацію, і навіть невелика кількість алкоголю протягом дня може призвести до того, що ви будете гірше засипати і спати не так довго, як могли б без втручання пива.

Пиво сприяє набору ваги

Якщо ви намагаєтеся стежити за своєю фігурою або скинути кілька кілограмів, додавання пива до раціону точно стане помилкою. Враховуйте, що пиво потрапляє у вашу печінку, і організм використовує його для отримання енергії. Так, алкоголь уповільнює процес спалювання жиру, адже печінка намагається вивести з організму токсини, які є у пиві.

Завдання печінки – фільтрувати кров, що циркулює, і знищувати токсичні речовини, зокрема, алкоголю. Печінка може впоратися з певною кількістю алкоголю, але коли людина продовжує пити, вона може зазнати такого стресу, що призведе до незворотних ушкоджень, попереджають медики.

Пиво збільшує ризик хронічних захворювань

Турбота про довгострокове здоров’я – це ще одна причина, через яку ви повинні обмежити вживання пива, адже цей напій може підвищити ризик виникнення хронічних захворювань.

Хоча одне з досліджень і показало певний зв’язок між помірним вживанням алкоголю та покращенням здоров’я серця через його здатність знижувати рівень холестерину, слід враховувати велику кількість факторів, коли це стосується користі пива. Через генетику та спосіб життя воно може принести більше шкоди, ніж користі.

Важливо! Даний матеріал має виключно загальноінформаційний характер і не може бути джерелом для самостійної постановки діагнозу або медичних рекомендацій. Він ґрунтується на актуальних та науково підтверджених дослідженнях у медичній сфері. Однак, якщо вам потрібний точний діагноз або медична консультація, рекомендуємо звернутися до лікаря. Ваше здоров’я – наш головний пріоритет!

Ви також можете дізнатися:

За матеріалами korisno.24tv.ua

Share
Редакция

Редакция «Одесской жизни». Пишем о том, что происходит в городе, замечаем важные детали и знакомим вас с интересными людьми.

Останні статті

  • Статті

Вони втратили все і розпочали з нуля: три історії переселенців на Одещину

У селищі Бородіно ще до війни за підтримки держави був побудований соціальний Центр для постраждалих… Читати далі

2024-09-16
  • Новини

Чергою з кулемета: на Одещині військові знешкодили морську міну (відео)

На узбережжя Одещини викинуло чергову морську міну, яку було оперативно знищено українськими військовими. Про це… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Відновлення після війни: як військовий починав нове життя після поранення

14 лютого 2023 року військовий Віталій Верес отримав важке поранення під час оборони Бахмута, коли… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Будинки покинули, а калину — забрали: історія одного вимушеного переселення

Вересень. Налилася червоним кольором калина, яка є одним із символів України. Колектив обласного центру національних… Читати далі

2024-09-16
  • Новини

В Одесі та Одеській області стався землетрус: що відомо (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

16 вересня 2024 року мешканці Одеси та регіону відчули підземні поштовхи. У будинках гойдалися люстри,… Читати далі

2024-09-16
  • Статті

Пам’ять Володимира Панченка вшанували у Любашівці

Другого вересня, у день народження митця, якому мало виповнитися 70 років, в медіацентрі Любашівської публічної… Читати далі

2024-09-16