Новини Одеси та Одеської області

Від батька до сина: династія трактористів-механізаторів з Новотроїцького

Від батька до сина: династія трактористів-механізаторів з Новотроїцького

Родинна династія трактористів-механізаторів Терещенків з Новотроїцького Любашівської громади зберегла давню традицію передачі батьківського ремесла дітям, а далі — онукам. Сім’я самовідданих трударів працює у ТОВ «Тилігул».

В господарстві ще й досі добрим словом згадують тракториста Валерія Миколайовича Терещенка. Гарних і теплих слів не шкодує на його адресу очільник агропідприємства Володимир Патрикан. 

Без Терещенка, ще за колгоспу, не обходилися жодні польові роботи, заготівля кормів.

Династія Терещенків — трактористи-мехенізатори

Механізатор усі виробничі завдання завжди виконував доброякісно і своєчасно. Свої професійні знання він передав синові Тарасу.

Ще хлопчаком той відчув потяг до техніки та вправно освоював різні механізми. Бувало, зморений татусь присяде в холодочку спочити, а його малолітній син одразу мчить до гусеничного трактора Т-74, сідає у кабіну, цупко хапається за важелі, щоб доорати післяжнивний клинець. 

При потребі допомагав батькові лагодити техніку. Щоліта Тарас Терещенко, який цьогоріч відсвяткував 50-річний ювілей, опановував важку механізаторську науку, освоївши до закінчення школи весь наявний у господарстві машинно-тракторний автопарк. Нині вправно управляє «джондірами» та іншою передовою іноземною й вітчизняною технікою.

Онук також керує трактором

Батьковою й дідусевою стезею механізатора пішов син Тараса Валерійовича Роман, також змалку звичний до хліборобської праці.

Отак батько і син Терещенки, поєднуючи власний досвід зі знаннями старшого покоління, з ентузіазмом беруться за важку землеробську працю, досягаючи значних виробничих висот.

А ще славні наші Терещенки тим, що їхній рід походить від знаменитих українських цукрозаводчиків. Фамільне древо дбайливо виписав для нащадків їхній родич Петро Демидович Терещенко, 1928 року народження. Дослідник представив свою копітку генеалогічну працю родичам у 1999 році, засвідчивши архівними документами, що їхній рід походить від одного із синів українського підприємця і мецената.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: