Статті

Ранковий настрій: яких звичок слід уникати

Ні для кого не секрет: як день розпочнеться – таким він і буде. І наш ранковий настрій часто «задає тон» всьому майбутньому дню. Але буває і так, що наш ранок псують наші на перший погляд нешкідливі звички і, здавалося б, прості дії, які ми чи не замислюючись, або бажаємо таким чином спростити собі життя. Яких неприємних та прикрих помилок слід уникати, щоб починати день правильно та провести його насичено та продуктивно?

Не відкладайте час підйому

Зізнайтеся: часто, коли дзвонить ранковий будильник, у вас виникає бажання якщо не доглянути останній сон, то хоча б повалятися в ліжку ще хвилиночку? І ви відкладаєте і відкладаєте час підйому… Але робити цього не слід, адже ця нешкідлива на перший погляд звичка може завдати чималої шкоди вашому сну.

Коли ви переносите будильник, ви псуєте свій цикл сну і входите в новий – втім, у вас навіть не буде часу, щоб його завершити. Це може призвести до того, що день ви відчуватимете себе втомленими і виснаженими, адже не дозволили тілу прокинутися природним шляхом.

Стаття на тему: Как быстро и безболезненно проснуться утром?

Не пропускайте сніданок

Комусь може здатися, що пропуск сніданку – це чудовий спосіб заощадити трохи часу або навіть схуднути. Але якщо ви не поїсте з ранку, ваше тіло не матиме «палива» для того, щоб запустити метаболізм і підтримувати потрібний рівень енергії. До того ж, пропускаючи сніданок, ви позбавляєте свій організм необхідних поживних речовин. Це може закінчитися тим, що протягом дня ви не зможете сконцентруватися і відчуватимете постійні перепади настрою.

Не слід забувати і про те, що регулярний пропуск сніданку підвищує ризик прояву таких захворювань, як діабет і ожиріння.

Не «зависайте» в соцмережах відразу після пробудження

Напевно, перше, що хочеться зробити після того, як ви прокидаєтеся – це перевірити, чи не написав вам хтось у месенджері, переглянути новини та нові фотографії друзів у соцмережах. Однак і ця звичка здатна зіпсувати вам не лише ранок, а й увесь день.

Перевірка соцмереж відразу після пробудження піддає вас шквалу інформації та стресу, а згодом призведе до втрати продуктивності. Концентрація та ясність розуму будуть порушені, і весь день ви почуватиметеся приголомшеними та розсіяними.

Вас також може зацікавити:

Share
Редакция

Редакция «Одесской жизни». Пишем о том, что происходит в городе, замечаем важные детали и знакомим вас с интересными людьми.

Останні статті

  • Новини

Прогноз синоптиків на п’ятницю, 20 вересня: трохи потеплішає

Завтра, у п'ятницю, 20 вересня 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується невеликий дощ… Читати далі

2024-09-19
  • Новини партнерів

Куди очі дивляться: як організувати відпустку восени?

Не любите пекуче літнє сонце? Активно працюєте влітку і немає часу на відпустку? Тоді відпочинок… Читати далі

2024-09-19
  • Статті

Юний художник з Одещини створює галерею захисників України

Шістнадцятирічний Назар Ковальчук з невеличкого села Вербове Ананьївської громади з дитинства бореться з важкою недугою,… Читати далі

2024-09-19
  • Новини

Затверджено проєкт утримання парку імені Шевченка: що це означає

На пленарному засіданні сесії Одеської міської ради було затверджено новий проєкт утримання центрального парку імені… Читати далі

2024-09-19
  • Новини

Узимку в Україні може не бути світла по 18 годин на добу, – прогноз ООН

За прогнозами Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ) цієї зими в Україні… Читати далі

2024-09-19
  • Статті

Розвивається попри війну: біля Рені та на Дунаї розпочали масштабне будівництво

Минулого місяця депутати Ренійської міськради ухвалили чергові рішення про виділення ділянок землі на березі Дунаю… Читати далі

2024-09-19