Статті

Ранковий настрій: яких звичок слід уникати

Ні для кого не секрет: як день розпочнеться – таким він і буде. І наш ранковий настрій часто «задає тон» всьому майбутньому дню. Але буває і так, що наш ранок псують наші на перший погляд нешкідливі звички і, здавалося б, прості дії, які ми чи не замислюючись, або бажаємо таким чином спростити собі життя. Яких неприємних та прикрих помилок слід уникати, щоб починати день правильно та провести його насичено та продуктивно?

Не відкладайте час підйому

Зізнайтеся: часто, коли дзвонить ранковий будильник, у вас виникає бажання якщо не доглянути останній сон, то хоча б повалятися в ліжку ще хвилиночку? І ви відкладаєте і відкладаєте час підйому… Але робити цього не слід, адже ця нешкідлива на перший погляд звичка може завдати чималої шкоди вашому сну.

Коли ви переносите будильник, ви псуєте свій цикл сну і входите в новий – втім, у вас навіть не буде часу, щоб його завершити. Це може призвести до того, що день ви відчуватимете себе втомленими і виснаженими, адже не дозволили тілу прокинутися природним шляхом.

Стаття на тему: Как быстро и безболезненно проснуться утром?

Не пропускайте сніданок

Комусь може здатися, що пропуск сніданку – це чудовий спосіб заощадити трохи часу або навіть схуднути. Але якщо ви не поїсте з ранку, ваше тіло не матиме «палива» для того, щоб запустити метаболізм і підтримувати потрібний рівень енергії. До того ж, пропускаючи сніданок, ви позбавляєте свій організм необхідних поживних речовин. Це може закінчитися тим, що протягом дня ви не зможете сконцентруватися і відчуватимете постійні перепади настрою.

Не слід забувати і про те, що регулярний пропуск сніданку підвищує ризик прояву таких захворювань, як діабет і ожиріння.

Не «зависайте» в соцмережах відразу після пробудження

Напевно, перше, що хочеться зробити після того, як ви прокидаєтеся – це перевірити, чи не написав вам хтось у месенджері, переглянути новини та нові фотографії друзів у соцмережах. Однак і ця звичка здатна зіпсувати вам не лише ранок, а й увесь день.

Перевірка соцмереж відразу після пробудження піддає вас шквалу інформації та стресу, а згодом призведе до втрати продуктивності. Концентрація та ясність розуму будуть порушені, і весь день ви почуватиметеся приголомшеними та розсіяними.

Вас також може зацікавити:

Share
Редакция

Редакция «Одесской жизни». Пишем о том, что происходит в городе, замечаем важные детали и знакомим вас с интересными людьми.

Recent Posts

  • Статті

«Сталеві шрами Одеси»: чуємо голос міста (фоторепортаж)

«Сталеві шрами Одеси. Голос міста, що вистояло» – ось така назва фотовиставки, що відкрилась просто… Read More

06-07-2025 в 21:05
  • Статті

Чи буде в Одесі вулиця Міхая Емінеску: як румунський поет пов’язаний із містом

Ми вже писали, що учасники голосування на сайті Одеської міськради висловилися проти перейменування Канатного провулка… Read More

06-07-2025 в 19:29
  • Новини

Чарівні фонтани Одеси: історії, які струменять крізь віки (відео)

Фонтани Одеси – це не лише естетика, прохолода в спеку й ідеальні локації для селфі.… Read More

06-07-2025 в 18:34
  • Статті

Як шкіпер із Рені копіював Рубенса: історія творчості Івана Великодного

У місті Рені відбувся дебют картин Івана Великодного. Їх автор пішов у кращий світ двадцять… Read More

06-07-2025 в 17:53
  • Новини

В Одесі вшанували пам’ять загиблих військових моряків

Сьогодні, у неділю, 6 липня 2025 року, у День Військово-Морських Сил Збройних сил України, в… Read More

06-07-2025 в 16:27
  • Новини

Війна, день 1229: удари по Харківщині та дрони над Миколаєвом

Сьогодні, у неділю, 6 липня 2025 року, Україна відзначає День Військово-морських сил ЗСУ. А ще… Read More

06-07-2025 в 15:30