Сучасні технології роблять наше життя комфортним та більш ефективним. Однією з таких технологій є інвертори, які дозволяють перетворювати струм та забезпечувати безперебійне живлення електричних приладів. Як обрати інвертор, який найбільше відповідатиме індивідуальним потребам користувачів?
Для чого потрібен інвертор?
Інвертор — це пристрій, який перетворює постійний струм на змінний. Він дозволяє отримати з 12 (24) В постійного струму — 220 В змінного струму і забезпечити роботу електричних пристроїв. Без інвертора не обійтися під час відключення світла. Майже всі перетворювачі струму схожі зовні, але всі вони мають індивідуальні характеристики, про які потрібно знати, щоб обрати найбільш підходящий пристрій.
Перш ніж купити інвертор, треба знати, що всі вони поділяються на три великі групи:
- Мережеві інвертори підключаються до центральної електромережі та можуть використовувати енергію від сонячних батарей. Енергію, яка залишається у надлишку можна передати в мережу і зекономити на рахунках за електроенергію. Такі інвертори підійдуть користувачам, які підключені до стабільної електромережі. Але тут варто враховувати, що якщо у мережі не буде струму, то і користувач залишиться без електроенергії.
- Автономні інвертори забезпечують повну незалежність від центрального електропостачання. Перетворювач струму працює від акумуляторів. У разі зникнення електроенергії в мережі, такий інвертор надасть будинку необхідну кількість струму. Обираючи автономну систему, варто точно розрахувати кількість електроспоживання. Виходячи з цього, обрати модель з необхідною потужністю.
- Гібридні інвертори вважаються універсальними пристроями, оскільки поєднують у собі усі позитивні характеристики мережевих та автономних інверторів. Такі системи дають можливість накопичувати електроенергію і потім використовувати її для забезпечення власних потреб у разі вимкнення електроенергії або передати в центральну електромережу і також зекономити на платіжках.
Які переваги має гібридний інвертор?
Окрім того, що гібридна система, наприклад deye інвертор, дає можливість накопичувати електроенергію та надавати резервне живлення у разі відсутності електричної енергії, він також має ряд додаткових переваг:
- Розширення системи. Гібридні інвертори без особливих затрат можна модернізувати та розширити. До прикладу, після установки основної системи, згодом можна додати ще певну кількість сонячних батарей.
- Зручний контроль. Встановлюючи систему з гібридним інвертором користувач отримує можливість більшого контролю над електроенергією, яка споживається. Ця система дає можливість самостійно вирішувати та корегувати, коли саме використовувати енергію з інвертора, коли її накопичувати, а коли користуватися електроенергією з центральної мережі.
- Тихий режим роботи. Інверторні системи гібридного типу працюють тихіше, ніж мережеві, тому що їм не потрібно постійно підтримувати зв’язок з центральною електромережею.
*на правах реклами