Новини Одеси та Одеської області

Яка послідовність ремонту у квартирі?

Яка послідовність ремонту у квартирі?

Ремонт – настолько важный и глобальный проект, что возникает вопрос, с чего стоит начать. Как не допустить ошибки, уложиться в бюджет, сделать быстро и при этом не жертвовать качеством.

Ми склали докладну інструкцію, де за крок за кроком розписано нюанси ремонту. Розібралися у важливості чіткого планування.

Чому важливо дотримуватися чіткого плану ремонту?

По-перше, це дозволяє уникнути додаткових витрат коштів. Дає можливість вкластися в заздалегідь обумовлений бюджет. По-друге, економія часу. Точне дотримання термінів. Без утомливого ремонту на рік.

І нарешті третій важливий нюанс – якість робіт. Правильна послідовність будівельних робіт дає змогу отримати на виході ремонт, який бездоганно слугує роками.

Тепер перейдемо до покрокової інструкції, яка актуальна для багатьох проєктів і допоможе вам зробити ремонт квартир під ключ.

Стратегія

Для початку потрібний чіткий план порятунку квартири від старого ремонту. Для його розробки можна залучати не лише будівельників, та й дизайнерів. Разом з ними можна підібрати відповідний стиль, розглянути конструкторські рішення.

Потрібна уважна інспекція приміщення. Наприклад, чи потрібна повна заміна проводки. Наскільки нерівні стіни та підлога. Чи потрібно міняти двері та вікна. Усі нюанси потрібно врахувати. Тут варто нагадати про необхідність зняття вимірів.

Що входить у план ремонту:

  • Перепланування.
  • Розстановка меблів та побутової техніки.
  • Список робіт, які потрібно виконати.
  • Колірна гама, відтінки, принти
  • Матеріали.

У результаті ви отримуєте точну виставу, як виглядатиме квартира після ремонту. Це дозволяє уникнути можливих розчарувань і внести редагування, якщо необхідно.

Демонтаж

Цей пункт не є актуальним для житла в новобудові. Але у вторинному житловому фонді займає досить багато часу.

Що потрібно прибрати при демонтажі:

  • Старі меблі та техніку.
  • Покриття на стелі, стінах та підлогах.
  • Зношені інженерні комунікації.
  • Застарілі двері та вікна.

Після видалення всіх слідів старого ремонту можна переходити до чорнових робіт.

Робота з комунікаціями

Прокладання проводки, водопроводу, каналізації, опалення. Це одні із перших чорнових робіт на старті ремонту. Але перед цим важливо вирішити такі нюанси:

  • Кількість та розташування вимикачів під всі джерела освітлення.
  • Кількість розеток. Повинна відповідати кожній одиниці побутової техніки.
  • Конкретні місця для раковини, ванної кімнати, туалету. Необхідно продумати їхнє розташування для зручного використання у майбутньому.
  • Розташування радіаторів опалення.
  • Правильне встановлення вентиляції.

Тут варто відзначити установку пожежної сигналізації і детекторів диму. Це важливий пункт для безпеки будинку у разі пожежі.

Робота з вирівнюванням поверхонь

Тепер можна переходити до роботи зі стелею, стінами та підлогою. Усі поверхні необхідно вирівняти та підготувати до нанесення фінішного покриття.

Роботи починаються зі стелі, далі стіни і нарешті підлога. Якщо робити в іншій послідовності, можна забруднити й пошкодити вже готові поверхні.

Для якісного вирівнювання стін наноситься ґрунтовка. Закриває всі тріщини та відколи, гарантує ідеальну посадку наступних шарів. Далі наступним шаром наноситься штукатурка, яка добре справляється навіть із серйозними перекосами. Іноді для вирівнювання стін може використовуватись гіпсокартон.

Чистове оздоблення поверхонь

Наноситься фінальний шар обробки на стелю та стіни, укладається покриття для підлоги в кожній кімнаті.

Що використовується як основне покриття для стін? У сучасних дизайнах віддається перевага фарбі та декоративній штукатурці, рідше зустрічаються шпалери, панелі, плитка, камінь, дерево. Однак незалежно від фінального шару попередньо обов’язково наноситься шпаклівка.

Серед покриттів для підлоги в топі за популярністю – ламінат і паркетна дошка. Для санвузла та кухні найчастіше використовується керамічна плитка. За допомогою покриття для підлоги різних текстур і відтінків можна зонувати приміщення. Це чудовий приклад для квартир-студій чи апартаментів, де кухня об’єднана з вітальнею.

Встановлення сантехніки, світильників, меблів та техніки.

Монтуються освітлювальні прилади. Встановлюється сантехніка у ванній та кухні. Перевіряється працездатність після монтажу.

Встановлюються всі предмети меблів: навішуються шафи та полиці, ставляться диван, крісла, ліжка. Особлива увага приділяється вбудованим елементам. Розставляються деталі інтер’єру.

Повне прибирання приміщення та вивезення будівельного сміття

На цьому етапі можна впевнено сказати, що ремонт готовий. Залишається лише упорядкувати квартиру. Необхідно вивести сміття та провести повний клінінг житла. Разом із замовником проводитиметься фінальна інспекція якості виконаних робіт.

Після комплексного ремонту під ключ житло вже готове до засідання. Є все, що потрібно для початку нового життя в новій квартирі.

Ми розібрали важливість послідовного ремонту. Відмітили покрокову інструкцію, яка дозволяє зрозуміти з чого варто розпочати оновлення будинку. Без чіткого плану робіт – ремонт має шанси розтягнутися на роки та спричинити безліч витрат. Рекомендуємо звертатися до професіоналів для швидкого та якісного оновлення житла.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції