Новини Одеси та Одеської області

X100 або Х20: безпечна маржинальна торгівля на WhiteBIT

X100 або Х20: безпечна маржинальна торгівля на WhiteBIT

Про правила та умови торгових майданчиків, що допомагають підстрахуватися — у матеріалі.

Торгівля з кредитним плечем, тобто з додатковими віртуальними активами, які біржа криптовалют дає в борг, може позитивно вплинути на профіт. Але маржинальна торгівля ризикована через можливі втрати.

Яким має бути розмір позики

Топ біржі криптовалют для торгівлі з кредитним плечем дозволяють трейдеру збільшити суму на рахунку у декілька разів позиковими коштами. Це потрібно, аби виходити в короткі (short) або довгі (long) позиції. Як торгувати на біржі криптовалют, коли ціни на ринку перестали грати на користь трейдера?

На торгових майданчиках кредитне плече може стартувати від х20 та вище. Але навіть х20 може призвести до великих втрат при різкій зміні курсу. Щоб знизити ризики збитковості таких ордерів, професійні трейдери рекомендують звертатися до мінімальної позики.

Новачкам у маржинальній торгівлі слід стартувати із мінімального плеча х1, х2, х3 тощо.

«Коли ми розробляли таку можливість на нашій платформі, ми орієнтувалися на ризики, з якими стикається наш користувач. Тому WhiteBIT дозволяє торгувати з кредитним плечем від х1, х2, х3 до х20, чого на світовому ринку немає в принципі. У тому числі завдяки цьому ми займаємо лідируючі позиції у топі «Біржі криптовалют для новачків» — пояснюють у компанії.

Важливі умови бірж для маржинальної торгівлі

Умови, які біржа криптовалют забезпечує професійним трейдерам можуть грати на руку інвестору. Однак можуть зіграти і проти нього.

Існує таке поняття, як ліквідація — це примусове закриття заявки на купівлю або продаж криптовалюти в той момент, коли біржа вичерпала кошти з ордера трейдера.

Це працює так: торгові майданчики автоматично відстежують, щоб власних коштів трейдера в ордері було достатньо для покриття позики.

Коли сума, що залишилася, прив’язана до курсу на ринку, наближається до зайнятої у біржі, вона ліквідує позицію, повертаючи собі активи, які виконували роль кредитного плеча. На більшості майданчиків це так і працює. Але надійною біржа криптовалют вважається тоді, коли вона орієнтується на клієнта, наголошують у  WhiteBIT.

Тому розробники майданчика додали спеціальну функцію маржинальної торгівлі. Вона називається Margin call. Коли виникає ситуація, близька до моменту ліквідації, майданчик відправляє трейдеру попереджувальне повідомлення. Користувач отримує можливість продовжити життя свого ордера, поповнивши рахунок, якщо вважає, що курс змінюватиметься на його користь.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: