Новини Одеси та Одеської області

Все про отримання ВНЖ в Іспанії при покупці нерухомості

Все про отримання ВНЖ в Іспанії при покупці нерухомості

Купівля іспанської нерухомості дозволяє пом’якшити умови отримання ВНЖ. Але в цьому питанні є кілька аспектів, з якими потрібно познайомитися заздалегідь. Це дозволить уникнути зайвих фінансових витрат, тимчасових витрат, відмов тощо.

Загальні відомості про отримання ВНЖ через покупку нерухомості

Перед плануванням стратегії зміни місця проживання потрібно враховувати:

  • Факт купівлі не надає беззастережного права на ВНП. Претенденту потрібно довести фінансову спроможність, економічну стабільність як регулярні доходи.
  • ВНП через покупку нерухомого майна виключає надання права на працевлаштування.
  • Процес спрощується у разі придбання дорогої власності. Якщо вартість об’єкту перевищує 500 тисяч євро, то можна претендувати на Золоту візу.

При купівлі нерухомості менше, ніж за п’ятсот тисяч євро, потрібно оформити заяву, зібрати та надати у консульство пакет документів. Зробити це можна у країні поточного проживання. Важливо, щоб усі папери були перекладені та легалізовані. Щоб зробити все правильно і не отримати відмову рекомендується все робити з досвідченими юристами. Знайти компанію, що спеціалізується на міграційних питаннях, можна на маркетплейсі iworld.

Вперше ВНЖ можна отримати на один рік. За дотримання певних факторів воно триває ще на два. Після повторного продовження на дворічний термін можна претендувати на ПМЖ.

Важливі вимоги до претендентів

На ВНЖ через придбання нерухомого майна не можуть претендувати громадяни ЄС, а також Швейцарії та держав, що входять до європейської економічної зони. До основних вимог для кандидатів відносяться:

  • відсутність судимостей;
  • легальне відвідування Іспанії;
  • відсутність заборон на в’їзд з будь-яких причин;
  • наявність стабільного доходу, що покриває витрати на проживання в Іспанії;
  • обов’язкове оформлення страхового медичного полісу;
  • відсутність захворювань, небезпечних для інших людей і потребує великих витрат на лікування.

Крім того, претендент не повинен перебувати як учасник у програмі з добровільного повернення на історичну батьківщину. Йому доведеться зібрати перелік документів, починаючи від візи типу D, закінчуючи квитанціями про сплату всіх зборів, мит.

Про процедуру оформлення ВНП

Середній термін розгляду заявки сягає трьох місяців. Якщо від дня подачі до закінчення претенденту не надходить повідомлення, значить йому відмовлено в ВНЖ. Отримавши позитивну відповідь, потрібно протягом місяця отримати візу в консульстві. Інакше документи вирушать до архіву, рішення анулюється.

Після оформлення візи протягом однієї декади необхідно вирушити до Іспанії. З моменту перетину кордону піде відлік дії ВНЗ, що становить один рік. Після прибуття до країни важливо отримати пластикову картку резидента. Її видають у відділеннях поліції, які ведуть справи іноземців. Для цього знадобиться заява, здавання біометричних даних (відбитка пальців), закордонний паспорт, віза, рішення на дозвіл на проживання. Також доведеться сплатити мито, додати до документів три кольорові фото.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: