Новини Одеси та Одеської області

Види та переваги блендерів Braun

Види та переваги блендерів Braun

Блендер від відомого виробника побутової техніки Braun – один з найпопулярніших і затребуваних кухонних гаджетів, його оцінили покупці в усьому світі.

Блендер Braun використовують професійні кухарі, домогосподарки, молоді мами, спортсмени та взагалі всі, хто хоче готувати різноманітність та смачні страви, докладаючи до цього процесу мінімум зусиль.

Переваги блендерів Braun

Блендери від відомого німецького виробника багатофункціональні, їх можна використовувати для подрібнення різних продуктів від овочів, що пройшли туристичну обробку до кубиків льоду.

Блендери мають безліч переваг:

  • висока якість складання приладу та комплектуючих;
  • привабливий зовнішній вигляд та стильний дизайн;
  • зручність та ергономічність;
  • надійність та тривалий термін експлуатації;
  • мінімальний рівень шуму в процесі роботи пристрою;
  • великий вибір приладів у різних цінових категоріях.

Різновиди блендерів

На даний момент компанія виробляє два види блендерів, занурювальні та стаціонарні, у кожного виду свої особливості та переваги.

Занурювальні

У комплекті з блендером йде кілька видів насадок для збивання та подрібнення продуктів, а також ємності для використання блендера, це, як правило, склянка з мірними поділами та ємність, ніж для подрібнення продуктів. У процесі роботи блендер необхідно тримати у руці та затискати кнопку включення. Найчастіше вибирають для тимчасового чи рідкісного використання. До того ж занурювальний блендер займає зовсім небагато місця, його можна зберігати будь-де.

Стаціонарні

Це чаша, у конструкцію якої включені ножі, також у комплекті до блендера йдуть кришки. Цей тип блендерів повністю безпечний для користувачів, тому що в процесі роботи пристрою людина не контактує з функціональними елементами. Цей вид блендерів ідеально підходить для приготування напоїв та рідких страв. Стаціонарний блендер – функціональний прилад, який необхідний для тих, хто постійно використовує блендер у кулінарії.

Крім традиційних моделей блендерів Braun виготовляє найсучасніші бездротові пристрої. Ними можна користуватися, якщо розетка розташована далеко чи взагалі відсутня. У лінійці блендерів від Braun представлено багато різних пристроїв. Ви можете купити блендер для повсякденного використання або приготування коктейлів та десертів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: