Вибираємо підручник з англійської мови

Вибираємо підручник з англійської мови

Щоб вивчення англійської увінчалося успіхом, дуже важливо правильно підібрати підручник. Якщо ви поставили це питання, значить не варто втрачати часу. На що звернути увагу при виборі підручника з англійської та які нюанси потрібно враховувати?

Визначаємося з рівнем знання мови

Приступаючи до вибору підручника, необхідно отримати відповідь на два важливі питання: який у вас рівень англійської мови та які цілі ви переслідуєте у дослідженні іноземної мови.

  1. Визначте свій рівень

Приступаючи до вибору підручника вивчення англійської, перше, що потрібно зробити – визначити свій рівень знання мови. Зробити це можна звернувшись до викладача, який протестує вас і винесе свій вердикт. Також можна піти другим шляхом, скориставшись тестами по інтернету. Краще, звичайно, звернутися до репетитора, тому що він зможе перевірити ваші знання у комплексі: граматику, словниковий запас, вимову, вміння розуміти прочитаний текст тощо. На жаль, навіть найпросунутіший онлайн-тест англійською не дасть вам 100-відсотково вірний результат.

  1. Розберіться з цілями та перспективами

Після того як ви дізнаєтеся про свій рівень знання мови, необхідно визначитися з подальшими цілями. Вибір підручника залежить від того, які цілі у вивченні мови ви маєте на меті. Підручник повинен повністю відповідати вашим очікуванням та мовним потребам. Якщо у вас мінімальний рівень знання та мета вивчити основи англійської мови, то підручник повинен відповідати цим запитам. Якщо ви оберете навчальну літературу, яка вища за ваш рівень, то не зможете по ньому працювати, оскільки вам не вистачатиме базових знань. Якщо ж ви виберете підручник на рівень нижче за свої знання, то вам буде нецікаво по ньому працювати, оскільки нічого нового ви не дізнаєтесь. Зверніть увагу, що є підручники, які розраховані на людей, які хочуть підготуватися до поїздки за кордон або збільшити свій словниковий запас, або підтягнути граматику. Виходячи з усього цього, враховуючи всі тонкощі та нюанси, потрібно вибирати підручник з англійської мови.

підручник з англійської мови

Сучасні підручники з англійської — це не лише тексти та картинки

Правильно підібраний підручник з вивчення іноземних мов – це півдороги до успіху в отриманні нових знань. Якщо ви підберете книгу неправильно, то за місяць у вас зникне мотивація до вивчення англійської мови і потрібно буде починати все спочатку.

Сучасні підручники зовсім не такі, як були десять років тому. Сьогоднішні підручники з іноземних мов можна назвати інтерактивними. Всі вони, крім основного матеріалу, містять завдання і, як правило, ключі до їх вирішення. Це зроблено, щоб можна було перевірити правильність своїх відповідей. Також дуже часто нові підручники виготовляються з аудіо- або відеоматеріалами. Таким чином, ви можете, наприклад, послухати текст та відповісти на запитання, подані до цього тексту у підручнику. Або ж переглянути його у підручнику. Словом, будь-яка примха для людини, яка має бажання і мотивація отримати нові знання.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції