Новини Одеси та Одеської області

Вибираємо дизельний генератор: що потрібно враховувати

Вибираємо дизельний генератор: що потрібно враховувати

Відключення електроенергії лише кілька годин негативно позначається на життєдіяльності всіх членів сім’ї. Щоб уникнути дискомфорту та забезпечити електроенергією своє житло, власники приватних будинків купують генератори. Що потрібно враховувати під час вибору цього джерела електроенергії?

Який генератор купити: дизельний або бензиновий

дизельний генератор

При виборі генератора у кожного покупця виникає цілком зрозуміле питання: яке вибрати: дизельний або бензиновий.

Порівняно з бензиновим, дизельний генератор має ряд переваг:

  • може працювати цілодобово без вимкнення. Чого не можна сказати про бензиновий генератор. Після кількох годин безперервної роботи його обов’язково потрібно відключити і дати перепочити;
  • дизельний генератор здатний виробляти велику електричну потужність високої якості;
  • має високий експлуатаційний ресурс. При правильній експлуатації та догляді (своєчасна заміна олії та інших витратних матеріалів) у середньому дизельний генератор прослужить 12-15 років;
  • менше витрачає палива під час роботи, тому вигідніший для експлуатації;
  • деякі моделі дизельних генераторів мають високу потужність, завдяки чому можуть забезпечити електроенергією великий будинок або кілька будинків по сусідству.

Як вибрати дизельний генератор

У разі відключення електроенергії, генератор повинен забезпечити електрикою всі необхідні електроприлади, тому до вибору потрібно підійти з усією відповідальністю.

При виборі генератора слід звернути увагу на:

  1. Потужність. Перш ніж купити генератор, слід підрахувати споживану потужність всіх електроприладів, які ви хочете запитати за допомогою генератора. Роблячи цей розрахунок, потрібно враховувати, що деякі прилади під час запуску споживають більше електроенергії. Наприклад, один із таких побутових приладів — це холодильник. При старті він споживає набагато більше електроенергії, ніж за звичайної роботи. Таким чином, щоб генератор не вийшов з ладу, загальна потужність побутових приладів не повинна перевищувати 80% потужності дизельного генератора.
  2. Тип запуску. Генератор можна придбати з ручним типом запуску або за допомогою електростартера. Для запуску електростартера, залежно від моделі дизельного генератора, достатньо натиснути на кнопку або провернути ключ запалення. Також є генератори, які запускаються автоматично відразу після відключення електроенергії. Для такого запуску використовується система автоматичного введення резерву (АВР).
  3. Об’єм бака для палива. Об’єм паливного бака безпосередньо пов’язаний з тим, як довго генератор зможе працювати безперервно. Чим більший об’єм, тим рідше потрібно буде доливати паливо до бака генератора.
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції