Новини Одеси та Одеської області

Вибір відповідної платформи для створення сайту: плюси та мінуси популярних CMS

Вибір відповідної платформи для створення сайту: плюси та мінуси популярних CMS

Займатися бізнесом в інтернеті вигідно та зручно. По суті достатньо створити сайт і розкрутити його.

Також необхідно знайти постачальників ходової продукції, які продають її оптом із гарним дисконтом або дають на реалізацію постійним партнерам. Щобільше, можна торгувати за умов дропшипінгу — у цьому випадку не потрібно навіть витрачатися на закупівлю товару та оренду складських приміщень. Залишається залучити клієнта на свій сайт і спонукати на замовлення. А далі всю роботу виконає ваш партнер, який організує відвантаження та доставку товару. Вам же належить приємна місія отримати відсотки за виконану роботу.

Тобто способів заробітку в мережі повно, були б власний веб-ресурс та голова на плечах. Тим більше сьогодні розробка сайтів перетворилася на посильне завдання навіть для людей без навичок у програмуванні. Існує чимало платформ, до того ж навіть безкоштовних, на основі яких можна створити свій ресурс із готових шаблонів та блоків. Такі рішення називають системами керування веб-сайтами або скорочено CMS. На професійному сленгу айтішники називають їх «движками».

Задля справедливості варто зауважити, що для створення успішного бізнес-ресурсу все-таки слід звернутися до професіоналів. Їхні послуги з розробки сайту на одному з двигунів обійдуться значно дешевше, ніж написання коду з нуля. Причина в тому, що відсутність досвіду та навичок здатні перешкодити отримати бажаний результат. Сайт може вийти дещо «корявим», з погляду зручності експлуатації та зовнішнього вигляду. Також самостійно важко забезпечити можливість масштабування проекту в майбутньому — адже хочеться вірити, що бізнес розвиватиметься і вимагатиме розширення веб-ресурсу, додавання нових розділів та функціональних блоків.

З іншого боку, кожен вибирає те, що оптимально підходить йому зараз. Тому до вашої уваги пропонується короткий огляд переваг та недоліків популярних CMS, на основі яких можна навіть інтернет-магазин «зібрати».

OpenCart

CMS спеціально створювали на допомогу тим, хто планує відкрити інтернет-магазин. Втім, на основі движка можна зібрати будь-який сайт. Мабуть, недоліком слід визнати той факт, що без навичок програмування досягти гідного результату не так просто. Також варто знати, що багато розширень доведеться докуповувати, хоча базова функціональність дозволяє зробити цілком пристойний сайт для торгівлі в інтернеті.

До переваг OpenCart слід віднести:

  • широкий вибір модулів;
  • відкритий вихідний код;
  • можливість інтегрувати готовий продукт із зовнішніми сервісами та софтом;
  • формування рейтингів товарів;
  • інформація про переглянуті товарні позиції;
  • відображення знижок та акцій.

Клієнтам можна показувати інші товари за принципом «З цим купують…» Доступний перегляд відгуків користувачів, вибір варіанта доставки. Також можна встановити блок, який розраховує загальну вартість замовлення включно із супутніми послугами.

WordPress

Цей «рух» розробляли для спрощення створення блогів. Однак згодом WordPress зростав до статусу безкоштовної CMS №1 на планеті. По суті інтернет-спільнота розділилася на дві частини: більш ніж половина сайтів розроблено за допомогою цього движка, а решта CMS і створені з нуля ресурси опинилися в меншості.

WordPress обирають за простоту та зручність роботи з системою, універсальність застосування (хочеш – сайт-візитку створювай, хочеш – інтернет-магазин чи корпоративний портал), величезна кількість інструкцій та навчальних матеріалів, безкоштовність базових функцій. Але додаткові можливості можна отримати лише за гроші.

Користувачі WordPress можуть не переживати, якщо в двигуні виникнуть вразливості – розробники усувають їх за короткий термін. За великою кількістю плагінів і розширень CMS немає рівних, як і з функціональності вбудованого WYSIWYG-редактора. Останній — справжня знахідка для тих, хто не вміє працювати з розміткою HTML. Нарешті, панель управління зручна з усякого погляду. Наприклад, безпосередньо з неї можна вносити зміни або виправляти помилки.

Joomla

Ця CMS, не настільки популярна, хоча новачкам не важко буде освоїти роботу з Joomla. Потенційно її функціональність значно ширша, ніж, наприклад, у WordPress. Однак цього не скажеш про базовий варіант. Такий «движок» підійде тим, кому потрібна тонка настройка можливостей та опцій під себе. Інші переваги системи:

  • простість використання;
  • швидке встановлення;
  • приємний дизайн;
  • зручна панель керування;
  • протоколи контролю доступу LDAP та OpenID;
  • регулярні оновлення.

*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції