Новини Одеси та Одеської області

В чому переваги використання банківських мобільних додатків?

В чому переваги використання банківських мобільних додатків?

Онлайн-банкінг з появою спеціальних мобільних додатків став ще доступніший та зручніший у користуванні. Завдяки новим розробкам користувачі отримали можливості зручного управління власними коштами, які зберігаються на банківських рахунках, в режимі реального часу.

Чому мобільний банкінг — це вигідно?

Переваги використання банківських мобільних додатків величезні й з кожним новим оновленням клієнти отримують все більше і більше доступних операцій та послуг.

Мобільні додатки це дуже зручно. І ось декілька найбільших переваг:

 1. Доступність для завантажень. Щоб установити додаток на телефон не треба відвідувати банк. Власники смартфонів з операційною системою iOS можуть скачати додаток в App Store, а для смартфонів, що працюють на операційній системі Android, завантажити додаток можна з Play Market. Окрім цих двох способів МТБ Банк додаток свій пропонує завантажити, відсканувавши QR-код. Після цього програма буде установлена на смартфон автоматично.
 2. Великий функціонал, який постійно збільшується. Раніше можна було лише перераховувати гроші з картки на картку. Зараз можна оформлювати кредити, відкривати та керувати депозитами, заощаджувати на покупках, сплачувати за комунальні послуги тощо.
 3. Інформаційна підтримка у режимі 24/7. Якщо з’являються запитання чи певні труднощі — оператори завжди на зв’язку. З ними можна сконтактувати, зателефонувавши на гарячу лінію банку чи відправивши повідомлення в особистому кабінеті.
 4. Вигідні умови обслуговування. Фінансові установи пропонують своїм клієнтам безкоштовні транзакції в межах одного банку, а також з партнерським банками.
 5. Захист програмного забезпечення. Як правило, всі мобільні додатки фінансових установ захищені сучасними технологіями шифрування.

мобільний банкінг

Які можливості надає мобільний додаток MTB-360?

Фінансові установи, як правило, створюють окремі пропозиції для фізичних осіб та підприємців, пропонуючи різні можливості та різний функціонал. Для клієнтів це не завжди зручно. Тому фахівці МТБ БАНК розробили додаток МТВ 360, яким можуть користуватися як фізичні особи, так і приватні підприємці.

Додаток надає безліч можливостей, найголовніші з яких:

 • оформлення платіжних карток (у тому числі соціальних та пенсійних);
 • відкриття депозиту на більш вигідних умовах;
 • автоматична оплата комунальних послуг та єдина комунальна квитанція, в якій буде зібрано вся інформація про комунальні послуги;
 • швидке проведення міжнародних грошових переказів;
 • здійснення оплати за IBAN;
 • легке керування рахунками ФОП;
 • зручне та швидке оформлення банківської виписки.

*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції