Новини Одеси та Одеської області

Тормозна рідина: поради щодо купівлі та заміни від компанії УКР ПАРТС

Тормозна рідина: поради щодо купівлі та заміни від компанії УКР ПАРТС

Гальмівна рідина в автомобілі виконує дуже важливу функцію. Саме від її якості залежить ефективність роботи гальмівної системи авто, а отже, і ваша безпека. Незважаючи на те, що гальмівна рідина дуже важлива, багато автомобілів до кінця не розуміють, які параметри потрібно враховувати при її виборі.

Рідина, яка не замерзає та не нагрівається

Для повноцінної роботи автомобіля гідравлічна гальмівна система має бути заповнена спеціальною рідиною – гальмівною.

Гальмівна рідина завдяки спеціальному складу не замерзає при низьких температурах і не закипає при сильному нагріванні системи. Також вона нестерпна. За допомогою гальмівної рідини передається зусилля, яке спрямовує водій натисканням педалі на гальмівні механізми.

В Україні гальмівні рідини можна купити в будь-якому автомобільному магазині або в інтернеті. Головне правило: знати, яким вимогам має відповідати гальмівна рідина.

Отже, при виборі та купівлі обов’язково зверніть увагу на деякі важливі характеристики цього розхідника.

Гальмівна рідина повинна:

  • володіти високими змащувальними властивостями та в’язкістю;
  • бути гігроскопічною, тобто. поглинати вологу з повітря;
  • володіти стабільними властивостями, які не повинні змінюватися в залежності від способів та умов експлуатації.

Також, що дуже важливо, гальмівна рідина не повинна бути агресивною до гумових деталей-ущільнювачів і металів, з якими вона стикається.

УКР ПАРТС рекомендує регулярно перевіряти гальмівну рідину

Кожен автомобіліст повинен знати, що рідкі розхідники, до яких відносяться моторне та трансмісійне масло, гальмівна та охолоджувальна рідина, а також рідина, яку додають до бочка омивача, згодом забруднюються та потребують заміни.

Термін служби гальмівної рідини в середньому становить 2-3 роки, після чого її обов’язково потрібно замінити. Як правило, короткий термін служби гальмівної рідини обумовлений її гігроскопічністю. Якщо в ній накопичується вода, це негативно впливає на роботу всієї системи. Якщо в системі накопичується багато води, гальмівна рідина починає працювати зі збоями: може закипати при високих температурах або кристалізуватися при низьких температурах.

Як зрозуміти, що час замінити гальмівну рідину?

Експерти компанії УКР ПАРТС розповідають, що визначити необхідність заміни гальмівної рідини дуже просто. Для цього не потрібно йти на СТО чи мати під рукою спеціальне обладнання.

  1. Найголовніше правило: минуло три роки — треба залити нову рідину! Також слід звертати увагу на пробіг: зазвичай обсяг рідини зменшується через кожні 50 тис.км. Зверніть увагу, через три роки рідину потрібно міняти навіть у тому випадку, якщо автомобіль не експлуатувався або експлуатувався дуже мало. За цей час вода в бачку все одно нагромадилася, що в свою чергу негативно позначиться на роботі гальмівної рідини.
  2. Також можна самостійно вивчити вміст розширювального бочка. Якщо в гальмівній рідині є розлучення або іржа, вона втратила прозорість — це сигнал змінювати розхідник. В ідеалі гальмівна рідина має бути прозорою і мати трохи золотистий відтінок.
Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: