Технології телевізорів LG, що покращують якість зображення

Технології телевізорів LG, що покращують якість зображення

Вибираючи телевізор, ми насамперед звертаємо увагу на фактори, що впадають у вічі – на розмір діагоналі та цінник. Відома також залежність між цими параметрами.

Кінцева вартість телевізора залежить від цілого ряду характеристик, включаючи його функціонал. У цьому легко переконатись на прикладі каталогу сайту Цитрус: ціна на телевізор LG з однаковим розміром діагоналі може відрізнятись аж до кратної.

Розглянемо унікальні технології південнокорейського бренду, спрямовані на покращення якості зображення та подорожчання кінцевого продукту.

ColorRefiner

Технологія, що використовується для покращення сприйняття картинки у певних областях екрану. Дозволяє позбавитися ефекту розмиття зображення під час перегляду під гострим кутом. Особливо гарна на моделях телевізорів із вигнутим екраном.

IntelligentEye

Використання датчика вимірювання освітленості дозволяє в рамках даної технології динамічно змінювати контрастність і яскравість зображення, реагуючи на відомості, що отримуються від сенсора в режимі реального часу.

Micro Pixel Control

Адаптація технології Local Dimming, спрямованої на покращення відображення темних областей на телевізорах із LCD-матрицею. Щоб зробити чорний колір більш насиченим, використовується техніка блокування світлодіодів матриці зі зниженням інтенсивності світіння або повним відключенням потрібних блоків.

Недолік цієї функції – низька ефективність при відображенні динамічних сцен.

телевізор LG

LED Plus

Ще один варіант технології для покращення відображення чорного кольору. Використовується в моделях матриць з боковим, а не килимовим підсвічуванням. Тут досягти потрібного ефекту набагато складніше, оскільки потрібно враховувати, що світлодіоди розташовані по периметру матриці.

NanofullLED

Завдання цієї функції – більш рівномірне розсіювання світлодіодами світлового потоку, що генерується. Для цього використовується спеціальний шар плівки з величезною кількістю наноотворів, які розсіюють світло без погіршення контрастності, яскравості та насиченості підсумкової картинки.

TruV

Фірмова технологія, спрямована на забезпечення однакової контрастності картинки під час перегляду телевізора з різних кутів. Дуже корисна фіча для моделей з широким екраном під час його перегляду великою компанією.

телевізор LG

Огляд інших фірмових технологій:

  • WRGB OLED – функція, що додає у зображення додатковий субпіксель. Використовується для покращення передачі напівтонових ділянок зображення.
  • ResolutionUpscaler – програмна технологія покращення якості зображення.
  • UltraHDResolutionUpscaler – ще одна програмна функція, що адаптує формат Full HD під стандарти 4К.
  • Pixel Works – технологія, спрямована на покращення чіткості та підвищення роздільної здатності вихідного відео.

Для телевізорів з дуже великою діагоналлю використовується технологія MCI, що дозволяє якісніше відображати динамічні сцени.

Як бачимо, сучасний телевізор – це не просто набір електронних компонентів, а інтелектуальний пристрій зі складним програмним забезпеченням, що часто реалізується на апаратному рівні.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції