Новини Одеси та Одеської області

Стоматологія для дітей: особливості лікування зубів під седацією

Стоматологія для дітей: особливості лікування зубів під седацією

З метою профілактики стоматологи рекомендують відвідувати стоматологічну клініку мінімум щорічно. У разі неприємної симптоматики це має бути невідкладний візит, оскільки лікування на початкових стадіях дозволить знизити ризик ускладнень, до втрати зуба.

З раннього віку необхідно стежити за порожниною рота і відвідувати стоматолога. У Києві для цього є дитяча стоматологія для дітей, у якій працюють досвідчені та уважні лікарі. Вони вміють визначити персональний підхід до маленьких пацієнтів і використовують на практиці нові лікувальні методики, серед яких і седація.

Дитячі стоматологи допоможуть вилікувати карієс, захворювання ясен та зубів, виправити прикус і вирівняти зубний ряд, підібрати відповідні гігієнічні засоби для правильного догляду за ротовою порожниною та зубами, щоб вони залишалися здоровими та міцними на довгі роки.

Що таке лікування зубів під седацією?

Сьогодні лікувати зуби у будь-якому віці без болю та дискомфорту реально завдяки застосуванню седації. Це спеціальний препарат, який вводиться внутрішньовенно чи інгаляційно, і на відміну класичного наркозу не шкодить організму, має мінімум протипоказань.

внутрішньовенно препарат вводиться за допомогою ін’єкцій, при цьому можна суворо контролювати дозування, що є вагомим аргументом. Седація полягає у введенні пацієнта в стан напівсну, і його можна легко і швидко вивести шляхом збільшення подачі повітря.

До головних переваг лікування дитячих зубів під седацією відносять таке:

  • безпека для організму;
  • безболісне виконання процедур;
  • можливість тривалого лікування зубів;
  • доведена ефективність;
  • відсутність дискомфорту;
  • доступна вартість.

Перед лікуванням під седацією обов’язковою є консультація стоматолога. Він проведе огляд та виключить протипоказання. Пацієнтам гарантується безпека та комфортні умови, а застосування седації контролюється кваліфікованим анестезіологом.

Лікування зубів під седацією: показання та протипоказання

До основних показань лікування під седацією відносять панічний страх перед стоматологом, необхідність тривалого лікування зубів за один прийом, складне видалення, дитячий вік, неможливість зберігати нерухомий стан та ін.

За посиланням https://www.kds.ua/services/sedatsiya/ можна докладніше дізнатися про особливості лікування зубів під седацією та за необхідності записатися на прийом до стоматолога у клініку у зручний час.

Як і будь-яке інше лікування застосування седації в стоматології має свої протипоказання. До них відносять епілепсію, вагітність, низький імунітет, алергію на препарат, травми черепно-мозкові та ін.

Препарат, що використовується для седації, може викликати порушення розвитку плода або черговий епілептичний напад. Якщо є алергія на речовину, пацієнтам пропонується альтернатива – лікування під загальним наркозом.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції