Новини Одеси та Одеської області

Скільки коштує відправити посилку у Грузію: тарифи Meest Пошта

Скільки коштує відправити посилку у Грузію: тарифи Meest Пошта

Тарифи на доставлення посилок у Грузію з України достатньо демократичні, тому вони дають змогу користуватися цією послугою великій кількості людей.

Відправлення посилок допомагає легко та швидко пересилати товари, документи й інші важливі речі між Україною та Грузією. Вона розширює горизонти для бізнесу продавців різноманітних товарів, а також приватних осіб.

Тарифи на доставлення посилок у Грузію з України: чим вони приваблюють клієнтів?

Конкуренція на ринку міжнародного доставлення забезпечує вигідну вартість зазначеної послуги для клієнтів. Багато служб пропонують різні тарифні плани та спеціальні програми, проте найвигідніші пропозиції діють на сайті сервісу Meest Пошта https://meestposhta.com.ua/services/delivery-to-georgia. До його переваг відносять:

  • терміни перевезення посилок від десяти робочих днів;
  • гарантії якості всіх послуг, що пропонуються;
  • тарифи на доставлення посилок у Грузію з України містять страхування в межах їх оголошеної вартості;
  • наявність служби підтримки, яка оперативно реагує на будь-які звернення;
  • широку мережу відділень, розташованих у різних містах.

Окрім того, сервіс надає клієнтам змогу відстежувати посилки в реальному часі. Відправники й одержувачі можуть стежити за маршрутом своєї посилки й отримувати сповіщення в разі її прибуття.

Вартість доставлення посилок з України у Грузію: як розрахувати ціну й оформити пересилання?

Під час відправлення посилок з України у Грузію діють певні обмеження. Вага кожної посилки не має перевищувати 30 кг, а розмір – 120х60х60 см. Митний ліміт на кожну посилку без сплати мита становить 300 ларі. Вартість доставлення розраховується за кожний повний кілограм.

Оформити посилку можна на сайті сервісу Meest Пошта чи завантаживши його мобільний застосунок. Зазначивши країну доставлення, а також вписавши всі параметри посилки й інформацію про відправника й отримувача, можна скористатися калькулятором ціни. Для відправлення посилки сервіс пропонує послугу безплатного виклику кур’єра. Також можна самому прийти до найближчого відділення та відправити посилку там. Оплатити послуги сервісу можна онлайн на сайті, в мобільному застосунку чи у відділенні. Саме сервіс Meest Пошта пропонує послуги недорого, що дає змогу здійснювати міжнародні доставляння посилок практично в будь-яку країну світу за конкурентоспроможними та доступними цінами.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції