Сибірський кіт: що треба знати про домашнього улюбленця?

Сибірський кіт: що треба знати про домашнього улюбленця?

Котики сибірської породи мають дуже милі та добрі мордочки. Завдяки цьому вони здобули велику популярність серед любителів кішок. Але ці котики мають непростий характер. Тому перш ніж заводити улюбленця цієї породи треба знати про його характер та як правильно за ним доглядати.

Сибірський кіт дуже пухнастий, але не викликає алергії

Котики сибірської породи можуть мати найрізноманітніше забарвлення. Завдяки тому, що у них є довга шерстка та густий підшерсток, вони виглядають дуже пухнастими, особливо в зимовий період. Найцікавіше те, що попри густу шерсть, ця порода є повністю гіпоалергенною. Як виявилося, в слині сибірських котів майже немає ферменту, який може викликати алергічні реакції. Тому якщо лише алергія не дозволяла завести домашнього улюбленця, то сибіряки — найбільш вдалий варіант. Також сибірський кіт може похвастатися м’язистим тулубом та сильними, хоч і трохи короткуватими, лапами. Він має велику голову, підпушені щічки та гарний ворс у вухах. Дорослі особини виростають до 6-7 кілограмів, а вага котів може бути навіть понад 10 кілограмів.

Сибіряки полюбляють проводити час з людьми

Котики сибірської породи дуже полюбляють компанію людей, тому добре приживуться вдома. Вони потребують уваги та люблять коли з ними граються, але в тому разі, якщо вони самі цього бажають. У них добре розвинений мисливський інстинкт, тому якщо хочете завести разом з такою кішкою ще, наприклад, папугу, то не варто цього робити. Сибіряки будуть сприймати птаха не як компаньйона, а як здобич.

Коти сибірської породи не до всіх членів сім’ї ставляться однаково. Як правило, вони обирають собі одного улюбленця та віддають йому найбільшу перевагу. Коли котики задоволені вони приємно мурчать, а також починають ритмічно трясти своїм пухнастим  хвостом. Важливо звертати увагу на настрій улюбленця. Якщо помітно, що він не хоче гратися, а прагне усамітнення — краще його не зачіпати, щоб не потрапити у чорний список.

Чим пригостити кота-сибіряка?

Заводячи вдома пухнастого улюбленця треба пам’ятати, що всі коти — затяті м’ясоїди. Для гармонійного розвитку в їхньому раціоні обов’язково мають бути м’ясо та м’ясні страви. Щоб підібрати повноцінне харчування треба враховувати породу, вік, стан здоров’я та вподобання кота. Також у заводчика не завадить дізнатися, чим він годував свого вихованця.

корм для котів

Доросла тварина має харчуватися двічі на день. Цього цілком достатньо, щоб отримати з їжі всі корисні елементи та бути ситим протягом дня.

Якщо ви волієте самостійно готувати їжу для свого улюбленця, то обов’язково маєте ввести в його раціон м’ясо, а саме телятину, кролятину, баранину, а також м’ясо курки. Ще в його раціоні мають бути каші та кисломолочні продукти: сир та сметана. Обов’язково треба додати до харчування необхідні вітаміни. Раціон та прийом вітамінів краще погодити з ветеринаром та розписати все по днях.

Якщо ж немає часу самостійно готувати харчування для свого котика, то можна придбати готову їжу. Краще за все обирати корми преміум-класу. Саме в таких харчах є справжнє м’ясо, а також весь необхідний перелік вітамінів та мінералів, які потрібні кішці для гармонійного розвитку та росту.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції