Новини Одеси та Одеської області

Що потрібно враховувати під час вибору електрокоси?

Що потрібно враховувати під час вибору електрокоси?

Ідеальне рішення для косовиці трави – це придбання та використання електричного тримера. Він, завдяки своїм багатофункціональним можливостям, давно відсунув на другий план габаритну газонокосарку та галасливу бензокосу.

У чому користь електрокоси?

Електричні тримери або, як їх ще називають електрична коса – зручний інструмент, що дозволяє підстригти високу траву не тільки в легкодоступних місцях, але й там, куди дістатися косою або газонокосаркою неможливо. Це місця біля паркану або огорожі, біля дерев, уздовж бордюрів та невисоких огорож.

Серед усіх видів тримерів електричний найбільш екологічний варіант, оскільки для роботи йому потрібна електрика, а не бензин. Покупці відзначають кілька найважливіших переваг електрокоси: зручність у роботі та доступна ціна. Але також не варто забувати, що електротримери:

  • виробляються різною потужності, що дозволяє вибрати для себе найкращий варіант залежно від поставлених завдань;
  • порівняно з бензокосами та газонокосарками працюють практично безшумно;
  • мають невелику вагу.

електрична коса

На які характеристики звернути увагу?

Насамперед при виборі електричного тримера потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  1. Потужність двигуна. Чим більша потужність, тим швидше буде обертатися ріжучий механізм і тим швидше і якісніше буде скошена трава.

Вибирати двигун певної потужності, потрібно виходячи з того, якого розміру ваша ділянка:

  • для догляду за маленькою ділянкою, наприклад, на дачі, цілком вистачить тримера потужністю 250-700 Вт;
  • для догляду за ділянкою середньої величини варто придбати електрокосу потужністю 500-1000 Вт;
  • якщо ви власник великої земельної ділянки, то в такому разі найкращий вибір — коса потужністю 900-1800 Вт.
  1. Тип різального елемента. Електротриммер може бути обладнаний ліскою або ріжучими ножами, виконаними із пластику або заліза. Якщо говорити про моделі з ліскою, то важливо враховувати її діаметр. Лісочка для тримерів може бути діаметром від 1,5 до 3,3 мм. Чим більший діаметр, тим товстіші і старіші стебла трави триммер зможе скосити. Експерти рекомендують для стрижки та вирівнювання газону купувати електрокоси з ліскою діаметром до 2 мм. Для покосу густішої трави слід вибирати тримери з діаметром волосіні до 3 мм. Якщо ділянка дуже запущена і сильно запорошена бур’янами, то в такому випадку рекомендується використовувати тример з ліскою діаметром 3,3 мм.
  2. Ширина скошування. Цей показник вказує на діапазон скошування різального елемента. Найоптимальніша ширина скошування для електротримерів — 30-40 см. Слід враховувати, що чим більша ширина, тим менше часу знадобиться на обробку ділянки й навпаки.
  3. Наявність функції регулювання кута нахилу головки. Ця функція дозволяє регулювати рівень нахилу головки щодо ручки. З таким тримером зручно працювати у важкодоступних місцях або на нерівній ділянці.

*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції