Новини Одеси та Одеської області

Проблеми з екологією в Україні, про які забули у 2022 році

Проблеми з екологією в Україні, про які забули у 2022 році

2022 виявився для України досить критичним, щоб повністю віддатися вирішенню екологічних проблем. Впевнені, що насіння в кишенях обов’язково проросте, але не варто забувати і про актуальні проблеми навколишнього середовища.

Недоліків екології в Україні достатньо. Виділимо найбільш критичні:

  • опустелювання місцевості;
  • надмірна вирубка лісу;
  • втрата родючої землі;
  • забруднення пластиком;
  • забруднення води.

Пластикових відходів забагато, але спеціальних місць переробки, на жаль, немає. Зі строком розкладання в 400 років із катастрофою доведеться розбиратися ще правнукам, а може ще й їхнім дітям, оскільки щосекунди з’являється ще приблизно 15 тис. одиниць різної пластикової упаковки.

Україна не згодна з таким станом речей, тому зовсім недавно вийшов закон, який забороняє певні види поліетиленової продукції, а також використання кульок, що оксорозкладаються. Можна сміливо сказати, що це дало поштовх масовому виробництво пакетів з биоразлагаемых матеріалів. Деградують вони набагато швидше і навіть доступні для компостування будинку.

Проблеми в Україні, спричинені пластиком

Забруднення довкілля розберемо на простих прикладах:

  • Втрата родючих земель.

Існують пакети, що оксорозкладаються, в екологічності яких нас намагалися переконати раніше. Насправді, це звичайний поліетиленовий кульок, до якого доданий спеціальний компонент для прискорення розкладання. Проблема в тому, що синтетичний матеріал розпадається на мікроскопічний пластик, що осідає у землі і, як наслідок, накопичується у нас. Від цього з’являються різні захворювання, включаючи онко.

  • Забруднення води.

Оскільки грамотна переробка пластику відсутня, матеріал лежить на дні морів, на поверхні річок, отруюючи флору та фауну. Вчені роблять невтішні прогнози: якщо на ситуацію не вплинути, то за тридцять років синтетичних відходів стане більше, ніж риб у всіх океанах.

  • Порушено екосистему Азовського моря.

Зазначимо, що пластик у цьому випадку не є основною проблемою, але досить суттєвою.

  • Збільшення відходів із пластику.

Так як правильне сортування сміття не підтримується масово, з’являються екологічні катастрофи. На щастя, уряд України запровадив заборону на деякі види пластикової упаковки. Споживачам і виробникам необхідно зрозуміти, наскільки біорозкладні пакети ефективні у боротьбі.

Еко пакети, як найкраща сучасна упаковка

Утилізація пластику, продовження життя подібної продукції – це перші кроки до вирішення неконтрольованого зростання пластикових відходів. Біо пакети виготовляються з натуральних матеріалів – картопляного або кукурудзяного крохмалю, тому й розкладаються на природні компоненти. Вони не несуть непоправної шкоди навколишньому середовищу, та й переробка пластику в цьому випадку набагато простіше.

Замовити еко пакети вже доступно у торгової марки МПАК. Професіонали використовують сучасне обладнання для створення упаковки найвищої якості без шлюбу. Представники запропонують детальну консультацію, щоб саме ваша упаковка відповідала всім державним та практичним нормам!

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: