Новини Одеси та Одеської області

Практичність або розкіш: якому обручці віддати перевагу

Практичність або розкіш: якому обручці віддати перевагу

Світ ювелірного мистецтва постійно розвивається. Щодня з’являються нові моделі та дизайни, що вражають вишуканістю та досконалістю. І не лише декоративні прикраси відрізняються розкішним виконанням, але символи та знаки, виготовлені із золота, захоплюють та заворожують.

Проте, хоч би яким широким був асортимент коштовностей, стилісти Укрзолото рекомендують підходити до вибору з «холодною головою». Особливо відповідально слід вибирати обручки – прикрасу, які носять все життя.

Обручка кільце

Нюанси, на які слід звертати увагу

У сучасному ювелірному гіпермаркеті представлені аксесуари зі шляхетного металу – вибрати можна класичні гладкі моделі, дизайни з камінням, написами, ажурними вставками. Щоб суттєво спростити вибір, стилісти рекомендують:

  • Вибрати колір благородного металу. Золото вважається найкращим, адже воно має чудові характеристики. Крім того, його ціна є оптимальною. Сучасні ювеліри створюють моделі з червоного, жовтого, білого та комбінованого сплаву. Найпоширенішим і класичним варіантом вважається жовте золото, червоне відмінно підходить смаглявим людям, а біле виглядає свіжо і невибагливо. Останнім часом популярність набули виробів із комбінованого металу.
  • Вибрати ширину. Обручка може бути як вузьким, так і широким. Вибрати можна свій варіант за індивідуальними уподобаннями. Універсальні показники – 4,5-6 мм. Такі моделі зручно носити. Вужчі дизайни красиво виглядають на тонких пальцях, а ширші доцільно купувати для чоловіків. Основний показник, на який слід звертати увагу, вибираючи ширину прикраси – комфорт.
  • Визначитись зі стилістичним напрямком. Багато молодих людей, як і раніше, воліють купувати класичні обручки. Гладка поверхня, жовте золото, середні розміри – коштовності, які залишаються популярними та практичними вже кілька десятиліть поспіль. Проте, все частіше зустрічаються пари, які віддають перевагу оригінальним та креативним дизайнам, у яких втілені фантазії майстрів ювелірного мистецтва. На жаль, моделі з камінням та декоративними вставками не дуже зручні для щоденного носіння, але дуже красиві та незвичайні.

Багато хто вважає, що у молодих повинні бути абсолютно однакові обручки. Проте експерти Укрзолото стверджують, що це не суворе правило ювелірного етикету.

Обручка кільце

За бажанням можна купити обручки різного дизайну. Дуже часто, дівчата вибирають неширокі прикраси з розсипом каменів, на те помста хлопці залишаються вірними простій та лаконічній класиці. Головним при виборі вважається: обручки повинні подобатися обом і збігатися за стилістикою.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: