Новини Одеси та Одеської області

Оперативна допомога українцям від PinUp Foundation

Оперативна допомога українцям від PinUp Foundation

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України громадяни нашої країни зазнали тяжких втрат. Від 24 лютого 2022 року і до сьогодні значна кількість українців потребує підтримки та допомоги. Саме для цього потерпілі звертаються до надійних благодійних фондів, які спеціалізуються на наданні відповідної допомоги.

Зокрема, задля втілення такої допомоги майже з перших днів повномасштабної війни функціонує PinUp Foundation – благодійний фонд, який об’єднав волонтерів, професіоналів і неурядові організації. За допомогою небайдужих фахівців тисячі українців вже отримали цінну гуманітарну допомогу. Крім того, діяльність фонду PIN-UP Foundation спрямована й на відновлення та відбудову нашої країни.

Особливості благодійної діяльності фонду Pin Up Foundation Україна

Благодійний фонд PIN-UP Foundation в рамках проєкту Line Up допомагає тим українцям, що знаходяться у безпосередній близькості до лінії фронту. З плином часу кількість тих, хто потребував підтримки зростала, наразі допомогу отримала вже понад 15 тисяч наших співвітчизників.

Проєкт Line Up, якою займається фонд Pin Up, розповсюджується на прифронтові населені пункти України. Зокрема, волонтери благодійного фонду відвідали такі містечка та селища, щоб передати речі першої потреби тим, хто цього найбільше потребує:

  • село Новоосинове Чернігівської області;
  • Великий Бурлук Харківської області;
  • Балаклія Харківської області;
  • Билбасівка Донецької області;
  • Шевченкове Харківської області та багато інших.

Закупівля товарів першої потреби та забезпечення ними найбільш незахищених верств населення – це один із напрямків діяльності фонду, об’єднаний у спільний проєкт під назвою «Рука допомоги». Дана ініціатива продовжує активно втілюватися в життя й сьогодні.

Вклад у розвиток і відновлення держави силами фонду PinUp Foundation

Окрім надання гуманітарної допомоги, благодійність Pin Up поширюється й на інші сфери життя українців під час війни. Фонд виділив декілька напрямів, за якими вже здійснює або планує втілити важливі ініціативи. До них належать такі проєкти:

  • Покоління «У» –- спрямований на допомогу дітям, які постраждали від агресії ворога;
  • Пульс Нації – підтримка сфери охорони здоров’я та медицини;
  • Нова Країна – вклад у відновлення України під час воєнних дій і після завершення війни;
  • Sport-UP – програма, створена для підтримки та розвитку спортивної індустрії.

Попри те, що команда фонду ПінАп допомогла вже багатьом українцям, зупинятися на цьому вона не планує. Волонтери й профільні фахівці й надалі продовжуватимуть свою роботу, щоб допомогу мали змогу отримати всі, хто цього потребує.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції