Новини Одеси та Одеської області

Нюанси заміни скла дисплея техніки Apple

Нюанси заміни скла дисплея техніки Apple

У наш час уявити життя без смартфона неможливо. Але не дивлячись на те, що існує дуже велика кількість аксесуарів, призначених для захисту пристрою, одне невдале падіння може завдати непоправної шкоди. В основному розбиваються скляні елементи апарату і практичний у всіх випадках ці пошкодження можна усунути шляхом заміни запчастини, що вийшла з ладу.

Компанії, які виробляють телефони, женуться за інноваціями та паралельно з цим зростає ціна нового смартфона. У результаті пропорційно зростає вартість ремонту. Проаналізувавши ринок, стало зрозуміло, що заміна скла дисплея – одна з найпопулярніших послуг. Ремонт айфонів в Одесі проводить Сервісний центр «Fixer» будь-якої складності за короткий проміжок часу. Ремонт телефону, екран якого постраждав, передбачає не тільки встановлення нового, але й заміну складових дисплея, таких як скло або сенсор.

Скло дисплея – це верхня частина дисплея, яка є захистом для матриці та часто виходить з ладу при невдалому використанні. На щастя, скло можна замінити, встановивши ідентичне оригіналу. Заміна запчастини відбувається зі збереженням оригінальної матриці – це заощаджує засоби користувача, оскільки заміна дисплея в рази дорожча.

Заміну скла можна зробити, якщо:

  • дисплей оригінал;
  • сенсор працює без нарікань;
  • немає темних, світлих, кольорових смуг на дисплеї.

Сенсор або тачскрін означає “touch” – натискання та “screen” – екран. Тобто це частина екрану у смартфоні, яка визначає ваші торкання.

Заміну сенсора можна зробити, якщо при пошкодженні екрана:

  • дисплей оригінал;
  • сенсор неправильно реагує на натискання;
  • сенсор перестав реагувати на натискання;
  • уламки скла пошкодили сенсор (при цьому сенсор може працювати).

Ремонт екрана з технологією OLED набагато дорожчий і складніший, ніж з технологією iPS. OLED – це матриця створена на основі органічних світлодіодів. За рахунок відсутності підсвічування, матриця OLED досить тонка та м’яка. У свою чергу iPS створена на основі підсвічування та матриці, яка пропускає світло.

Процес заміни скла та сенсора вимагає наявність професійного обладнання для ремонту дисплейних модулів, спеціальних інструментів, якісних витратних матеріалів та грамотного спеціаліста.

Послугу «заміна скла дисплея» можна зробити не тільки iPhone, а й Apple Watch. Ремонт Apple Watch в Одесі якісно може зробити не кожен сервісний центр тому дати гарантію на свою роботу. Основна складність ремонту годинника полягає саме в заміні скла. Послуга складна тим, що дисплей приклеєний до корпусу, а розбите скло ускладнює і таке нелегке розбирання пристрою.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: