Новини Одеси та Одеської області

Наскільки вигідно використати цифрові гроші для заробітку?

Наскільки вигідно використати цифрові гроші для заробітку?

Сьогодні є різні можливості для організації пасивного прибутку. Причому цей дохід може бути дуже солідним, все залежить від обраного напряму діяльності, стратегії, а також від стартового капіталу.

У будь-якому випадку знадобиться онлайн обмінник криптовалют, через який за лічені хвилини можна буде здійснити транзакції з потрібною парою валют. Вибрати його можна досить швидко, якщо ознайомитися з відгуками в мережі Інтернет, перевірити певні умови та прозорість діяльності компанії.

Основні критерії для вибору обмінника криптовалют онлайн

Обмінювати цифрові монети можна сьогодні різними способами. Здійснювати транзакції можна навіть через криптогаманці, якщо вони підтримують вибрані пари валют. Але найчастіше у них можливості досить обмежені. Тому той, хто планує здійснювати транзакції з різними видами крипт і фіатів, зазвичай користується послугами спеціальних сервісів, які працюють виключно у напрямку обміну різних видів грошей.

Представлені на сьогоднішній день обмінники криптовалют Київ пропонують різні умови. Варто попередньо оцінити їх в комплексі по кожному сервісу окремо, щоб зробити грамотні висновки і віддати перевагу ідеальним майданчикам. Ось які критерії будуть визначальними під час вибору:

  • обсяги оборотів — ця інформація зазвичай є доступною для відвідувачів, у чому можна переконатися навіть при відвідуванні головної сторінки;
  • кількість видів валют, з якими можна здійснювати транзакції;
  • запас грошей по кожному виду валют із переліку — капіталізація має забезпечувати можливість безперешкодного обміну у будь-який час доби, будь-якого дня.

Також має значення суто фінансова сторона. Сюди належить заявлений курс та комісія. Варто розуміти, що ці значення можуть бути взаємопов’язані, тому розглядати їх потрібно в комплексі. Наприклад, одна компанія вказує, що вона не стягує комісію за проведення транзакції, але при цьому курс буде дещо менш вигідним, якщо порівнювати із пропозиціями на інших платформах. Але якщо порівняти умови, де стягується комісія і вигідніший базовий курс, то в результаті може вийти так, що без комісії, але за іншим курсом транзакцію зробити буде вигідніше.

Показники хорошого обміну криптами онлайн

Щоб оцінити всі умови, запропоновані на конкретній платформі, варто брати до уваги навіть інтерфейс. Якщо на головній сторінці сайту нав’язується велика кількість реклами, яка відволікає від вирішення поставленого завдання, такий ресурс дратуватиме. Якщо для пошуку потрібної інформації про актуальний курс, доступну суму грошей для обміну або оформлення заявки необхідно буде здійснювати множинні переходи на платформі, це — додаткова трата часу, який дуже обмежений певними рамками. Така платформа теж буде не найкращим варіантом.

Наступні фактори – це безпека та репутація. Щодо останньої, то немає проблем переконатися, що тут вся діяльність проводиться прозоро та чесно. Достатньо відкрити будь-який тематичний ресурс з криптовалюти, трейдингу чи інвестування, якщо компанія має хорошу репутацію або, навпаки, різко негативну, ця інформація неодмінно швидко знайдеться. Щодо безпеки важливо, щоб ресурс був організований із застосуванням систем максимального захисту особистих даних. Як мінімум, варто переконатися, що йде безпечне з’єднання за протоколом HTTPS, що посилання сайту проходить перевірку на оригінальність.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: