Найкращі способи лікування чоловічої безплідності: що потрібно знати

Найкращі способи лікування чоловічої безплідності: що потрібно знати

Ви з коханою мрієте про дитину, але нічого не виходить? Ймовірно, вам не пощастило зіткнутися з безпліддям і настав час розпочати його лікування. Саме про те, що викликає чоловіче безпліддя і як у цьому випадку втілити мрію про батьківство, ви дізнаєтесь із цієї статті. Якщо готові пройти складний шлях заради заповітного слова тато, читайте далі!

Як подолати проблему безпліддя

Перший крок, який ви повинні зробити, це піти до лікаря-репродуктолога. Саме він вивчить вашу історію хвороби та призначить необхідні обстеження, щоб знайти причину безпліддя. На це може піти час, адже проблема може бути викликана різними факторами:

  • Порушення у структурі та функції статевих органів.
  • Травми в паху, що вплинули на здоров’я репродуктивної системи.
  • Варикоцеле, яке знижує якість сперми.
  • Гормональні порушення.
  • Захворювання сечостатевої системи, що впливають на здоров’я сперматозоїдів.
  • Запальні процеси.
  • Хромосомні та аутоімунні порушення.
  • Різні зовнішні фактори, як хронічні захворювання або алкоголь і куріння.

Сучасне лікування безпліддя у чоловіків, яке проводять у професійних клініках, як ця методи, хірургічне втручання, гормональну терапію та допоміжні репродуктивні технології. При консервативних методах можуть використовуватися лікування антибіотиками, протизапальними препаратами або гормонами. Оперативне втручання передбачає усунення варикоцеле для поліпшення кровопостачання яєчок та стимулювання процесу сперматогенезу або вилучення сперми з яєчок.

З допоміжних репродуктивних технологій допомогти може біопсія та пункція яєчок для одержання сперматозоїдів; введення сперми в матку, запліднення яйцеклітини через ЕКЗ або його комбінація з ICSI, при якій виконується ін’єкція сперматозоїдів в яйцеклітину для підвищення шансів на успішне зачаття. Варто зазначити, що репродуктолог може використовувати комбінацію методів, щоб забезпечити вам бажаний результат. Але ви повинні розуміти, що кожна людина має індивідуальну ситуацію. І те, що спрацює для одного, на друге ніяк не подіє.

лікування чоловічої безплідності

Тому найважливіше – це знайти реально крутого лікаря з великим досвідом лікування, особливо вашого захворювання, і дотримуватися всіх його призначення та рекомендації. Так що витратите час на пошуки спеціаліста з гарними рекомендаціями, який зможе допомогти вам у досягненні мрії. У довгостроковій перспективі витрачений час, сили та гроші точно окупляться, адже з роботи вас почне зустрічати маленьке диво!


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції