Новини Одеси та Одеської області

Мікрокредитування в Україні

Мікрокредитування в Україні

Людина, яка бажає отримати кредит онлайн на карту, має визначитися з вибором місця. Це може бути мікрофінансова організація чи банк. Другий варіант передбачає збирання цілого пакета документів, пред’явлення позичальником свого поручителя, вказівку місця роботи та розміру щомісячних заробітків. Якщо у МФО за прострочення платежу на кілька днів навіть не завжди нараховують пені, то у банках за це передбачено штрафні санкції. Відсоткові ставки вищі, а графік платежів змінити не можна. Річні коефіцієнти у банках нерідко досягають 25%. Це означає, що перед підписанням контракту на отримання позики документ необхідно уважно вивчити.

Отримання кредиту в мікрофінансовій організації

Усі МФО визнаються незаперечними конкурентами банкам. В Україні сотні компаній, які видають кредити на підставі ліцензій. Ці документи підтверджують законність проведення фінансових операцій мікрофінансовими структурами.

Переваги МФО:

  • можливість отримання мікропозики через інтернет;
  • швидке оформлення заявки з гарантованою позитивною відповіддю;
  • видача кредиту без питань про доходи;
  • отримання грошей без поручителів;
  • можливість продовження позики з найменшим платежем;
  • можливість перенесення дня щомісячного погашення кредиту.

У МФО мікрокредити видають позичальникам у день подання заяви. У операторів на це йде не більше 40 хвилин. У банках заявки розглядають кілька днів. Це багато причин, серед яких – вивчення кредитної історії позичальника. Якщо вона негативна, можливо, людина прийшла за кредитом, з метою погашення позики, взятої в іншому банку. Банкіри у всьому виявляють зайву акуратність. У такій установі неможливо оформити заявку у суботу чи неділю та одразу отримати гроші. Мине не один день, перед тим як позичальник дізнається про результат. У співробітників МФО немає вихідних днів.

У поодиноких мікрофінансових організаціях перевіряють кредитні історії відвідувачів. Якби таке відбувалося скрізь, тоді треба перевіряти й інше. МФО тим і славляться, що не виявляють жодних бюрократичних витрат. Саме тому у таких організаціях завжди багато відвідувачів. Якщо позичальник не погасив заборгованість через хворобу, значить повинен пред’явити довідку, що підтверджує цей факт. Керівництво МФО завжди йде назустріч своїм клієнтам. У таких організаціях часто для позичальників проводять реструктуризацію кредитів, перерахунки та багато іншого.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: