Новини Одеси та Одеської області

Медтехніка для лікарень від українського постачальника MedicalStore

Медтехніка для лікарень від українського постачальника MedicalStore

Сучасна медицина не може покладатися на визуальний огляд лікаря. Щоб зрозуміти, з якою проблемою звернувся пацієнт, потрібно мати під рукою якісне медичне обладнання. Саме тому перед керівництвом клінік та лікарень рано чи пізно постає питання про закупівлю медичного обладнання.

Що потрібно враховувати під час вибору медичної техніки?

На перший погляд здається, що купити медтехніку не представляє особливих труднощів. Але насправді це негаразд. Вибір медичного обладнання – дуже важливий процес, оскільки від якості придбаного обладнання залежить якість діагностики та лікування, а також, що найцінніше, здоров’я пацієнтів. Тому до вирішення питання щодо закупівлі такого специфічного товару потрібно підходити комплексно та з усією відповідальністю.

Якщо ви займаєтеся вибором та закупівлею медичної техніки вперше, то вам обов’язково потрібно взяти до уваги наступне:

  • старайтеся отримати від компанії, з якою збираєтеся співпрацювати якомога більше інформації. Вивчіть якість пропонованої продукції, дізнайтесь про наявність гарантій, наведіть довідки про виробника медичної техніки.
  • Перед оформленням замовлення обов’язково уточніть усі питання щодо доставки. Компанії-продавці, які турбуються про свій імідж, зазвичай пропонують послуги з доставки, оскільки беруть на себе відповідальність не тільки за якість продукції, а й за безпечну доставку обладнання.
  • Вивчіть технічні характеристики медичної техніки, яку хочете придбати, вартість витратних матеріалів та комплектуючих, якщо такі є.
  • Поцікавтеся у продавця, чи надає він знижку на покупку комплектуючих. Іноді в такий спосіб можна отримати дуже вигідну знижку.

Медтехніка для лікарень

Які додаткові послуги надає клієнтам MedicalStore?

Купуючи медичну техніку відомих брендів у MedicalStore, ви отримуєте додатково низку переваг:

  1. Зараз для всіх непростий час, тому компанія надає можливість купити необхідну медичну техніку в кредит. Покупцеві надається розстрочка з нульовим відсотком, на перший внесок розраховується низький відсоток, а також для кожного покупця розробляється індивідуальний період, за яким він має вносити платежі.
  2. MedicalStore безкоштовно доставить обладнання у будь-який куточок України. Також можливе встановлення, налаштування обладнання та навчання персоналу.
  3. На весь товар надається гарантія. Важливо відзначити, що гарантійні зобов’язання продавця поширюються як на нову медтехніку, так і на ту, що вже була у користуванні.
  4. Також MedicalStore пропонує своїм клієнтам сервісну підтримку. Технічне обслуговування проводять інженери, які пройшли навчання на заводах, які виготовляють медичне обладнання. Також слід зазначити, що MedicalStore пропонує своїм клієнтам як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: