Новини Одеси та Одеської області

Лікування дисплазії шийки матки: що потрібно знати?

Лікування дисплазії шийки матки: що потрібно знати?

У гінекології до розвитку дисплазії шийки матки можуть призвести різні причини, але найчастіше це пов’язано з інфекціями, що передаються при статевому акті. Виявити захворювання можна при плановому гінекологічному огляді, тому не варто відкладати візит до лікаря-гінеколога.

Після обстеження призначається лікування дисплазії шийки матки Київ, а вибір методики підбирається індивідуально, залежить від стадії та ступеня ураження клітин епітелію.

Причини розвитку та симптоми

На початковій стадії дисплазії протікає без симптомів, але через деякий час можуть з’явитися такі симптоми:

  • нехарактерні виділення;
  • болі внизу живота;
  • дискомфорт під час статевого акту;
  • слабкість та погіршення самопочуття;
  • підвищення температури тіла та ін.

До головних причин розвитку дисплазії відносять ранній початок статевого життя, часті аборти, спадкова схильність, порушення гормонального балансу, шкідливі звички та інфекції, гінекологічні патології та ін.

У клініці міста Київ гінеколог веде прийом у зручний для пацієнток час і після огляду призначає додаткове обстеження. За результатами аналізів та діагностики підбирається ефективна методика лікування.

Діагностика та сучасні методи лікування дисплазії

У гінекології для діагностики дисплазії шийки матки призначається кольпоскопія, мазок на онкоцитологію, біопсія, ПЛР-тест, імуногістохімія та ін. Для проведення розширеної кольпоскопії застосовують цифровий кольпоскоп нового покоління, що дозволяє досліджувати піхву.

Біопсія призначається для визначення ступеня ураження тканин та при позитивному ПАП-тесті. За підозри на онкологію проводять аналіз із онкомаркерами. За результатами обстеження визначається стадія дисплазії та підбирається метод лікування.

Це може бути один із наступних малоінвазивних способів:

  • кріодеструкція;
  • електрокоагуляція;
  • радіохвильова коагуляція;
  • радіохвильова конізація.

При кріодеструкції уражені клітини обробляють рідким азотом. Електрокоагуляція полягає у припіканні ділянки електрострумом. Щаденною методикою вважається радіохвильова коагуляція, заснована на радіохвилях високої частоти.

При радіохвильовій коагуляції проводиться видалення тканин за допомогою радіохвиль. Метод лікування підбирається індивідуально та залежить від стадії, ступеня ураження клітин, особливостей жіночого організму, стану здоров’я та інших факторів.

Якщо дисплазія не переросла в іншу форму, то за телефоном 0800753357 або на сайті можна записатися на лікування ерозії. Це можуть бути такі малоінвазивні методики, як кріодеструкція, лазерна коагуляція, радіохвильова терапія, припікання електричним струмом та ін.

Вони відрізняються малотравматичності, безпекою, безболісністю та ефективністю. Для ненароджених призначається медикаментозна терапія як основний вид лікування.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції