Як правильно вибрати посудомийну машину?

Як правильно вибрати посудомийну машину?

На миття посуду на день у середньому йде до 1 години, а цей час можна витратити на себе, свою сім’ю, спілкування з друзями. Тим більше, що є прекрасна альтернативна, яка ідеально помиє посуд. Це посудомийна машина.

Таким побутовим приладом вже складно здивувати когось, посудомийні машини встановлюють і в квартирах, і в будинках. Сьогодні розповімо, як правильно вибрати кухонний агрегат.

Розбираємося з типами посудомийок

Отже, посудомийки бувають:

  • Повнорозмірними;
  • Вузькими;
  • компактними.

У посудомийок з повнорозмірними габаритами зазвичай становлять 60х60х85 см, вони можуть вміщувати 12 і навіть 16 наборів посуду. Нагадаємо, що 1 комплект посуду складається з супової тарілки, тарілки для другої страви, тарілки для салату, чашки зі блюдцем, склянки, ножа та вилки з ложкою. Повнорозмірну посудомийну машину зазвичай вибирають для великої родини.

У вузьких машин габарити трохи менші, ширина у такої помічниці 45 см. За один цикл вона може помити 6-9 комплектів посуду. Така посудомийка ідеально підійде для невеликої родини з 2-4 осіб.

Якщо у вас маленька кухня, то краще віддати перевагу компактній посудомийці з розмірами 45х55х45 см. Незважаючи на свої габарити, такий агрегат легко вміщує 4-5 комплектів посуду.

посудомийна машина

Які програми мають посудомийку?

Також важливо звернути увагу на кількість програм, якими оснащена посудомийна машина.

Запам’ятайте, що більше програм, то вища ціна. Хоча зазвичай вистачає і 5-6 стандартних програм.

Якщо в машині є режим інтенсивного, швидкого, звичайного, економічного, делікатного миття, та ще й попереднє замочування, то такий агрегат точно можна купувати.

Хоча, якщо ви вибаглива господиня або господар, тобто інші програми, які повністю відповідатимуть вашим запитам.

Наприклад, якщо ви не встигли зібрати гору брудного посуду, а мити руками кілька тарілок та чашок не хочеться, тобто машини з половинним завантаженням. Головна фішка в тому, що вдасться заощадити і воду та електроенергію. Якщо у вас є маленькі діти, програма захисту від дітей буде справжньою знахідкою. Ця функція повністю блокує двері та панель керування.

Для економії води та електроенергії

У середньому посудомийна машина за один цикл використовує 7-10 л води, а повнорозмірні – 9-14 л. Якщо врахувати кількість вимитого посуду, миття руками не таке економне. Стосується це й електрики.

До речі, якщо ви хочете отримувати незахмарні платіжки за світло, зверніть увагу при покупці на клас енергоспоживання, зазвичай він позначається літерою А. Чим більше плюсиків біля цієї літери, тим краще. Приміром, маркування А означає, що посудомийка за цикл миття буде витрачати 1,06 кВт*ч електроенергії, а агрегат із трьома плюсиками (А+++) —0,75 кВт*ч.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції