Новини Одеси та Одеської області

Як користуватися послугами дизайн-студії?

Як користуватися послугами дизайн-студії?

Починаючи ремонт ми довго сперечаємося, де і як будуть розставлені меблі, якого кольору вибрати шпалери, штори… І після найспекотніших суперечок все одно виходить, що чогось не врахували, не передбачили. Якщо така ситуація продовжує з ремонту на ремонт, то краще звернутися за допомогою до студії дизайну.

Нюанси в роботі дизайн-студії, або Чому рейтинг має значення?

Щоразу плануючи роботу з новою компанією, ми збираємо про неї якомога більше інформації, щоб розуміти, наскільки ця компанія здатна реалізувати наші ідеї та плани. Такий підхід ми використовуємо у будь-якій справі: чи то вибір ресторану для вечері, чи репетитора для дитини. Але коли заходить розмова про ремонт та вибір підрядника — ми розуміємо, що тут помилитися не можна. Якщо виконавець неправильно інтерпретує завдання — ми, у буквальному значенні слова, будемо з цим жити… до наступного ремонту. Тому якщо вирішили робити ремонт залучаючи професіоналів — потрібно всерйоз подумати про пошук дизайн-студії.

Рейтинг студій з дизайну в даному випадку відіграє дуже велику роль: що вищий рейтинг компанії, то більше в ній працює професіоналів, підхід до роботи яких оцінило велику кількість клієнтів. Не поспішайте віддавати своє замовлення у перші руки. Пошукайте дизайн-студії, перегляньте їх сайт, оцініть портфоліо, яке обов’язково має бути представлене на сайті студії. Компанії, які працюють на результат, обов’язково будуть представлені на інтернет-ресурсах, які формують незалежний рейтинг дизайн-студій. Саме за таким принципом працює дизайн-студія clearline у Києві.

Хто головний у ремонті?

Дуже часто звернувшись до студії дизайну, замовник чує, що робота дизайнера займе кілька місяців. Він відразу передумує працювати з дизайнером і відразу переходить до пошуку будівельників або бригади з ремонту. Зрозуміло, що ви хочете побачити, як зміниться ваш будинок після ремонту якнайшвидше, але поспіх тут не найкращий помічник. І розпочинати все потрібно саме з роботи дизайнера. Він малює дизайн-проект і лише потім роботу приступають будівельники або бригада з ремонту.

підбір кольору

Робота студії дизайну починається із виміру приміщення. Замовник може сам зробити замір і надіслати його на студію в потрібному форматі, або викликати інженера за вимірами до себе додому. Виклик замірника – платний, але ви будете впевнені на всі 100%, що виміри зроблені правильно.

Після зняття вимірів замовник зустрічається з дизайнером. На зустрічі обговорюються всі можливі нюанси та побажання. У тому числі, кольорова гама та матеріали. Дизайнер розпочинає роботу над проектом. Після того, як проект готовий, він надсилається замовнику і якщо все підходить, проект переходить на етап реалізації.

Як зробити все правильно?

Щоб не поспішати з ремонтом, все зробити правильно і головне — отримати той результат, який було заплановано на старті, необхідно дотримуватись кількох важливих правил:

  1. Якщо ви хочете, щоб ремонт був проведений вчасно, звертайтеся до студії дизайну заздалегідь, наприклад, за 3-4 місяці до дати, коли ви хочете завершити ремонт і насолодитися результатом виконаної роботи.
  2. Надайте дизайнеру максимум інформації, розповідайте про всі свої плани та побажання. Відповідайте на запитання дизайнера вчасно та завжди підтримуйте зворотний зв’язок.
  3. Щоб не виникало непорозуміння під час спілкування через месенджери або електронну пошту — зустрічайтеся особисто. Як показує практика, за чашкою ароматної кави народжуються унікальні та успішні проекти.
Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: