Новини Одеси та Одеської області

Як доглядати взуття з текстилю

Як доглядати взуття з текстилю

Кросівки, сліпони, кеди – все це та багато іншого взуття виробляється, не тільки зі шкіри, але і з текстилю.

Різноманітність фактур та забарвлень тканин відкриває дизайнерам нові можливості у створенні оригінальних та модних моделей. Таке взуття не тільки красиве, а й зручне, легке, м’яке. Мабуть, єдиний її недолік полягає в тому, що вона швидко мажеться. Світлі жіночі босоніжки або кеди швидко припадають пилом, покриваються плямами та розлученнями, і це завдає чимало прикрощів. Але не варто відмовлятися від покупки текстильної пари лише з цієї причини, адже є багато ефективних способів чищення таких виробів. У нашій статті ми поділимося кількома рекомендаціями щодо того, як доглядати тканинне взуття.

взуття з текстилю

Як підтримувати чистоту жіночих босоніжок із текстилю

Головний ворог взуття з тканини – це пил та вологий бруд. Щоразу під час прогулянки жіночі босоніжки або сліпони покриваються шаром пилу. Якщо не видаляти його регулярно, згодом забруднення проникне глибоко між волокна, і тоді тканина набуде брудно-сірого відтінку. А якщо на запилену поверхню потрапить волога, тоді на ній неминуче утворюються потіки, що важко виводяться. Щоб цього не відбувалося, взуття слід регулярно доглядати:

  1. Якщо забруднення незначні і можуть бути видалені вручну, текстильний верх очищають м’якою щіткою або ганчірочкою, змоченою в розчині миючого засобу. Для білих тканин допустимо використовувати кисневий засоб для виведення плям, для кольорових – тільки склади, що не містять хлор.
  2. При сильних і стійких забрудненнях буде потрібна більш інтенсивна обробка. Це також може бути ручне чищення, але допустимо використовувати і пральну машину. Якщо взуття якісне, тоді воно перенесе прання нормально, не розклеїться і не розмокне. Головне, встановити делікатний режим з температурою не більше 30 градусів і залити в машинку рідкий пральний засіб, оскільки він краще виполіскується.
  3. Після чищення необхідно ретельно прополоскати верх виробів і просушити їх у добре провітрюваному приміщенні або на балконі. Для сушіння не слід використовувати батарею або каміни, оскільки термічна дія викликає деформацію тканини або підошви. Щоб процес висихання йшов швидше, допускається встановити у взуття спеціальні сушарки або щільно набити сухі серветки. Використовувати як набивання газети не варто, тому що при їх розмоканні друкарська фарба може забруднити текстиль.

Якщо дотримуватися цих простих правил догляду, текстильне взуття довгий час радуватиме вас красою, комфортом та практичністю.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції