Новини Одеси та Одеської області

Холодильні вітрини – обладнання для вигідної презентації товарів

Холодильні вітрини – обладнання для вигідної презентації товарів

Правильна презентація пропонованої продукції — вигідний хід, який допоможе організувати прибутковий бізнес та налагодити стабільний попит споживачів.

Також цей аспект зможе зберегти багато часу вашим відвідувачам. Щоб максимально вигідно уявити свою продукцію, у багатьох сферах не обійтися без спеціального обладнання. Одне з таких — холодильні вітрини, які застосовуються як для сирої продукції, так і для готових харчових продуктів, страв, кондитерських виробів. Компанія ART Trade поставляє у продаж надійні холодильні установки, які виконуватимуть весь спектр покладених на них завдань.

Асортимент холодильних вітрин

Холодильне обладнання представлене у каталозі великою кількістю різновидів. Найкраще варто вибирати, ґрунтуючись на конкретних умовах і вимогах. Залежно від заявлених цілей, є можливість замовити:

  • холодильні регали;
  • універсальні установки;
  • моделі із середньотемпературним режимом;
  • вітрини самообслуговування.

Регали — це своєрідні холодильні шафи-гірки, які масово використовуються сьогодні в супермаркетах, де необхідно виконати викладення великої кількості різних товарів, при цьому не допустити їх псування чи зменшення термінів зберігання.

Універсальні моделі підійдуть як для готової кулінарної продукції, так і для продажу свіжої риби та м’яса. Шляхом хорошого огляду товарів можна розраховувати на підвищення купівельного попиту.

Середньотемпературні моделі можуть бути оснащені вбудованим чи виносним датчиком холоду. Температура може регулюватися в діапазоні від -1 до +10С.

Кондитерські холодильні установки — це обладнання спеціальної конструкції, в якому зручно та без пошкодження декору продукції можна розташувати торти, кекси, тістечка. Щоб підкреслити всі переваги кондитерських виробів, такі вітрини зазвичай оснащують підсвічуванням на основі ЛЕД-ламп.

Переваги холодильного обладнання від Арт Трейд

Наша компанія провадить свою діяльність понад 10 років. Ми маємо відмінну репутацію серед оптових та роздрібних замовників. Усі наші холодильні установки відповідають наступним критеріям:

  • максимальна надійність складників та складання;
  • відмінний функціонал;
  • практична розробка кожної моделі, що допомагає вирішувати конкретні завдання.

На всі вироби від ART Trade встановлюється найвигідніша для клієнтів ціна. Гарантія надається довгострокова, що відповідає актуальним нормам.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції