Новини Одеси та Одеської області

Ефективне керування торгівлею: електронне торгове обладнання від shop.REEF

Ефективне керування торгівлею: електронне торгове обладнання від shop.REEF

Зниження витрат, економія часу та спрощення обліку – все це забезпечують сучасне електронне торгове обладнання. З його допомогою ви можете впевнено конкурувати з іншим бізнесом, покращити імідж своєї компанії та збільшити кількість клієнтів.

Електронне торгове обладнання для автоматизації купити на shop.REEF – це стабільно висока якість техніки, офіційна гарантія та сервісне обслуговування, якісний підбір пристроїв та витратного матеріалу до нього, а також доступні ціни та зручна доставка по Києву та Україні.

Обладнання для автоматизації магазину та складу – яке буває?

  • сканери штрих-кодів – спеціальні пристрої для ідентифікації товарів. Сканер штрих-коду зчитує штрих-код, передає отриману інформацію POS-систему. Це незамінні пристрої для складів, магазинів, супермаркетів. Сканер штрих коду купити можна на сайті https://shop.reef.ua/skanery-shtrikhkodov/, де представлені всі типи даного обладнання від відомих виробників.
  • принтери чеків – застосовуються для друку документів, що підтверджують продаж товарів. Можуть також використовуватися для друку замовлень у ресторанах, кухні, кафе та інших закладах громадського харчування.
  • принтери етикеток – виробляють етикетки, бирки, ярлики, браслети для маркування продукції або ідентифікації.
  • термінали збору даних – застосовуються для збору та редагування інформації про товари. З їх допомогою можна вносити правки про наявність, властивості, ціну та ін. Вони можуть накопичувати інформацію або передавати її в систему за наявності бездротового зв’язку.
  • маркувальне обладнання – механізми, за допомогою яких можна наносити маркування на поверхню продукції чи упаковки. До них належать аплікатори, етикет-пістолети та термодатери.
  • банківське обладнання – пристрої для підрахунку, сортування, перевірки на справжність готівки.
  • вагове обладнання – виконують зважування та облік вагового товару.
  • RFID пристрої – дозволяють швидко та ефективно відстежувати товари на складі. RFID зчитувачі миттєво сканують товари з RFID міткою у радіусі дії антени. Мітки стійкі до практично будь-якого агресивного середовища, тому легко можуть витримати навантаження у складських приміщеннях.

електронне торгове обладнання

Інтернет-магазин shop.REEF надає можливість легко та швидко придбати необхідне електронне торгове обладнання. На сайті компанії клієнти можуть ознайомитися з асортиментом, оформити замовлення онлайн та отримати його у найкоротші терміни.


*на правах реклами

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції