Новини Одеси та Одеської області

Чому купити запчастини на автошроті вигідно?

Чому купити запчастини на автошроті вигідно?

Є багато причин, з яких люди замислюються про купівлю вживаних запчастин на авторозбірках. Іноді не рекомендується купувати деталі, що були у вживанні, але якщо обставини дозволяють, цей варіант має багато переваг, про які ви навіть не замислювалися.

Шрот Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen – популярна тематика інтернет-запитів, і це можна пояснити. Спробуємо відповісти, чому уживані запчастини іноді кращі за нові, і чому їм варто надати перевагу.

Оригінальні запчастини поруч

Професіональний автомайстер скаже, що оригінальні запчастини з залишковим 70-відсотковим ресурсом краще за нові аналоги. Наприклад, б/в запчастини Mercedes дадуть фору навіть новим ліцензійним деталям, за умови достатнього ресурсу та відсутності дефектів. Порівнювати їх з новими китайськими аналогами тим більше не можна.

Перевагою купівлі уживаних запчастин з місцевої авторозбірки також є їх миттєве отримання, у той час як новий оригінал потрібно замовляти за кордоном і чекати місяцями.

Фінансові вигоди

Ціни на запчастини від автодонорів не порівняти з тими, які встановлюються для нових запчастин. Наприклад, фари для Audi, які на ринку коштують приблизно 1200 Євро, тут можна придбати всього за 300. Дах, капоти та комплект заднього бокового скла віддадуть по 30 Євро.

Якщо вам потрібен двигун, трансмісія або навіть вісь для вашого автомобіля, авторозбірка може бути найкращим місцем для замовлення всього вузла. У багатьох випадках вартість усієї збірки нижча, ніж купівля певного блоку (і двигуна без будь-яких додаткових зовнішніх деталей) у місцевого дилера, або навіть у майстерні з ремонту двигунів.

Турбота про екологію

Коли ви купуєте запчастини на шроті, ви переробляєте те, що інакше могло б опинитися на звалищі. Виробники використовують багато ресурсів для виготовлення нових деталей та утилізації старих, тому купівля вживаних може знизити промисловий вплив на довкілля. Хоча потреба у нових деталях буде присутня завжди, зменшення навантаження на наші ресурси корисне для всіх без винятку.

Наявність рідкісних запчастин

Деякі деталі складно дістати, особливо для старих автомобілів чи вантажівок. Певні запчастини можуть зберігатися на складі, коли їх більше не продає дилер, або магазин запчастин. На багатьох складських майданчиках ви можете озирнутися у пошуках потрібних вам позицій і, можливо, знайти те, що шукаєте.

Швидкий пошук

Якщо вам потрібно швидко дістати запчастину, а її немає у дилера, вона може бути в наявності на сервісах авторозбирання. Деталі можна й надалі використовувати, якщо вони перебувають у гарному стані, адже розібраний автомобіль міг скільки завгодно потрапляти в аварію, яка не впливала на потрібну деталь.

Скористатися всіма перевагами автошроту дозволяє компанія MOTOALLEGRO.NET, що підтримує оптимальні ціни та великий асортимент запчастин з Європи.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції