Новини Одеси та Одеської області

Чим небезпечний високий тиск у казані?

Чим небезпечний високий тиск у казані?

Опалювальне обладнання розраховане на великі навантаження, а тому може експлуатуватися в різних умовах. Але при цьому потрібно уважно стежити за тиском у робочій системі: коли показники перевищують допустиму норму (коли навантаження набагато вище, ніж зазначена межа міцності обладнання), трапляються серйозні зламання.

Більшість сучасних моделей доповнено спеціальною системою безпеки, яка блокує небажане підвищення робочих показників. Під час встановлення агрегату проводиться тестовий запуск усієї системи з метою перевірити якість її роботи. Тому всі монтажні та пусконалагоджувальні роботи необхідно довіряти досвідченим майстрам. А якщо ні, то може знадобитися ремонт газового котла в Одесі з метою відновити працездатність обладнання.

Основні причини підвищення тиску

У процесі поступового зростання тиску в настінних агрегатах здійснюється скидання теплоносія, яке відбувається за рахунок запобіжного клапана. Нормальним вважається тиск, який варіюється в межах 1,5-2,5 бар. Все, що вище – серйозна причина для занепокоєння.

Серед найпоширеніших причин варто зазначити:

  • Наявність тріщин, прихованих дефектів та інших пошкоджень на поверхні корпусної частини теплообмінника.
  • Проблеми, пов’язані з роботою вентиля підживлення.
  • Порушена експлуатація, поломка триходового клапана.
  • Ушкодження мембрани, встановленої в розширювальному баку.
  • Неправильно підібраний обсяг розширювального бака (такі помилки часто припускаються ще на етапі проектування).

Вирішити всі вищевказані причини допоможе кваліфікований фахівець, викликати якого можна за допомогою сервісу master911.ua/service/remont-gazovogo-kotla/geo/dnepr, ознайомившись із запропонованим прайсом на послуги.

Додаткові причини підвищеного тиску

Високий тиск можна пояснити такими не менш поширеними факторами, які належать до списку додаткових причин:

  • Наявність закритої запірної арматури – для нормальної роботи котла всі вентилі потрібно відкрити, а всі клапани обов’язково мають бути справними.
  • Засміття сітчастого фільтра, в якому часто накопичується сміття, залишки іржі та інші елементи, що надходять разом із водопровідною водою.
  • Некоректна робота терморегулятора, несправність електронної плати. Не рекомендується робити самостійні спроби провести перевірку автоматики. Для зниження тиску необхідно звернутися до професіоналів.

У деяких ситуаціях у надто високому тиску «винний» манометр: котел видає нормальний тиск, але прилад вийшов з ладу, а тому показує неправильні дані. Тільки досвідчений майстер здатний допомогти швидко розв’язувати проблеми, використовуючи при цьому професійний набір інструментів і всіляких приладів. В результаті вдасться продовжити термін служби усієї опалювальної системи.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: