Чи можна студенту оформити кредит?

Чи можна студенту оформити кредит?

Багато хто вважає, що кредит отримати можуть лише дорослі, самостійні особи, які мають роботу. Підлітки не вважаються здатними самостійно заробляти та своєчасно виплачувати заборгованість. Тому банківські структури та встановили високий віковий поріг.

Що ж робити студентам, які навчаються, підробляють неофіційно, мають паспорт, але не досягли 21 року? Як варіант, для них є можливість – звернутися до мікрофінансової організації.

Процедура отримання кредитних коштів є швидкою, безкоштовною і не несе для позичальника жодної небезпеки. А головне, це можливість оформити онлайн кредит на карту з 18 років. Тобто, якщо вам тільки виповнилося вісімнадцять років, і ви офіційно не працевлаштовані, це не є підставою для відмови в мікропозиці. Вам не знадобляться поруки та довідки про доходи, а лише наявність українського паспорта та банківська карта, на яку надійде кредитна сума.

Умови оформлення онлайн кредиту

Кредитування фізичних осіб здійснюється незалежно від їхнього місцезнаходження. У якому населеному пункті України ви не перебували б на момент проведення процедури оформлення мікропозики, можна подати заявку на сайті МФО «Качай Гроші». Навіть якщо у вашому містечку чи селищі немає офісу мікрофінансової організації. Кредитування відбувається у дистанційному режимі, що дозволяє, не виходячи з дому отримати гроші. Якщо гроші знадобилися терміново, ви можете в будь-який час зайти на сайт компанії, щоб оформити позику. Ми майже не відмовляємо клієнтам, які досягли 18 років, та пропонуємо вигідні умови кредитування.

Ви самі вибираєте суму у межах ліміту, а також терміни його надання. Реєструєтеся та заповнюєте електронну форму, куди вносите паспортні дані, залишаєте свої контакти та вказуєте номер банківської картки, оформленої на ваше ім’я. При заповненні заявки звертайте увагу на достовірність інформації, відсутність помилок, які можуть спричинити відмову в позиці. Після оформлення перевірте внесені дані, ознайомтеся з умовами договору та підпишіть його за допомогою SMS. Вам не доведеться довго чекати. Рішення приймається автоматично протягом 10-15 хвилин. Позитивне рішення супроводжується надходженням на картку зазначеної суми. Причиною відмови є надана неправдива інформація, оформлена на інше ім’я банківська картка або строк її дії, що минув.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції