Авто зі США в Україну 2023

Авто зі США в Україну 2023

Одними з найдоступніших авто у світі вважаються саме авто зі США. Більша частина їх продається на американських страхових аукціонах, таких як Copart, IAAI, Manheim.

Як відомо, у США у кожному штаті налічуються десятки, а то й сотні тисяч автовласників. Щомісяця трапляються різні дтп і більшість авто після цього списують страхові компанії, власнику авто виплачується компенсація, а сам автомобіль виставляється на аукціон бу авто. Таким чином, страхові намагаються частину коштів собі повернути.

Варто зазначити, що на аукціонах битих автомобілів можна зустріти машини з різними типами пошкоджень та причинами списання. Основні з них будуть наведені нижче:

  • кузовні пошкодження: це можуть бути пошкодження збоку, ззаду, передньої частини, які візуально можна побачити. Автомобіль з таким типом пошкодження є пріоритетом для покупки, адже можна побачити причину списання та оцінити вартість ремонту та необхідних запчастин.
  • механічні, електричні пошкодження: такі авто виглядають цілими в основному на аукціоні. Мінус у тому, що не можна точно оцінити вартість ремонту та з технічним станом автомобіля. Плюсом є те, що авто ціле за кузовом.
  • затоплені авто: такі авто не є пріоритетними, оскільки не зрозуміло скільки потрібно буде чогось міняти і чи на ходу авто. На аукціонах вказується рівень підтоплення (water line), але не рекомендується брати електро чи гібридні автомобілі з таким типом ушкодження.
  • вандалізм, викрадення: в більшості випадків це цілі авто, в яких немає ключів або мають візуальні пошкодження балончиком або відсутність деяких запчастин. Такі авто купують досить часто, тому що вони швидко ремонтуються та не мають серйозних пошкоджень.

Якщо Ви хочете підібрати авто зі США https://americanavto.com/cars/ у каталозі Ви знайдете понад 4000 автомобілів з цінами під ключ.

Звичайно, типів пошкоджень набагато більше, вище наведено лише частину з них. Компанія Американ Авто, маючи великий досвід, підбирає авто з урахуванням усіх цих типів пошкоджень та оцінює можливі ризики.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції