Новини Одеси та Одеської області

Android-планшети: конкуренти ноутбука чи все ще гаджети для перегляду відео

Android-планшети: конкуренти ноутбука чи все ще гаджети для перегляду відео

Ще нещодавно Android-планшети здавалися застарілими та непотрібними. З одного боку — мало додатків під великі екрани, з іншого — низька продуктивність, що значно поступалася ноутбукам. Тому в них бачили лише пристрої для перегляду контенту. Але сьогодні вони переживають своєрідне відродження і впевнено завойовують своє місце в екосистемі гаджетів.

У цій статті розглянемо, на що здатні Android-планшети та чи можуть вони замінити ноутбук хоча б для деяких професій.

Сьогодні Android-планшети — це вже не просто пристрій для споживання контенту, а й багато в чому заміна ноутбука. Вони пропонують зручні рішення для бізнесу, освіти та творчості, а також є чудовим ґаджетом у поїздках і подорожах. Таким чином можна сміливо заявити, що планшети на операційній системі Android поступово виходять із «застою», активно розвиваються і в найближчому майбутньому зможуть запропонувати більше рішень для заміни ноутбуків.

Якщо ви плануєте купити планшет на операційній системі Android, обов’язково завітайте у «Комп’ютерний Всесвіт». Це найбільший в Україні інтернет-магазин із продажу електроніки. Магазин працює понад 20 років і має понад 80 магазинів по всій країні. У каталозі на сайті представлено понад 100 тис. товарів від більш ніж 2 тис. брендів.

Сьогодні планшети пропонують користувачам такі рішення:

  • Автономність. Головна перевага планшета порівняно з ноутбуком — використання єдиних гаджетів для зарядки зі смартфоном: повербанк, дріт і зарядний блок. Для ноутбука ж потрібна підтримка зарядки через Type-C, спеціальний дріт, що підтримує 65 ватів і такий самий спеціальний громіздкий повербанк на ті ж 65 ватів.
  • Потужні процесори і якісні екрани. IPS і OLED матриці підвищили якість зображення на новий рівень, а в сукупності з актуальними процесорами дали змогу виконувати складні завдання, на кшталт монтажу відео, роботи зі звуком і графікою.
  • Мультимедійні можливості. Не відстає і головне призначення планшетів — перегляд контенту: фільми, відео, ігри та навіть читання книг. Стереодинаміки, підтримка сучасних аудіо- та відеоформатів і наявність селфі-камери роблять планшети, як і раніше, мобільним, але значно зручнішим центром домашніх розваг.

Андроїд планшети для бізнесу та роботи

Android-планшети

Android-планшети ще не готові і навряд чи колись зможуть «змагатися» з ноутбуками на операційній системі Windows. Але для низки професій планшети вже сьогодні значно зручніші й активно використовуються.

Планшети в польових умовах

Уже сьогодні планшет активно використовують інженери, інспектори, кур’єри, водії таксі та багато інших «польових» фахівців. Збирати дані, заповнювати звіти і взаємодіяти з клієнтами, незалежно від місця розташування на планшеті набагато зручніше, ніж на ноутбуці.

Планшети в банківській сфері

Планшети для роботи з клієнтами вже впроваджені в українському «ПриватБанку». Мобільніша камера, відсутність необхідності постійно тримати його на зарядці та сенсорний екран порівняно з ноутбуком дають змогу швидко й оперативно проводити верифікацію, робити фотографії та запитувати підпис клієнта. Планшет легко повернути до клієнта, дати почитати текст і провести всі наступні процедури.

Планшети в торгівлі

Також планшет і смартфон з NFC може виступати як банківський термінал у магазині для оплати. При цьому керувати касовим додатком на 10-дюймовому планшеті в рази зручніше, ніж на 7-дюймовому смартфоні.

Андроїд планшети для освіти та творчості

Android-планшети

Автономність і простота в зарядці та наявність навчальних матеріалів в електронному вигляді вже сьогодні плавно замінюють паперові книги в навчальному процесі. Адже куди простіше взяти з собою один легкий планшет, замість кількох кілограмів паперових книг.

Планшети чудово підходять для творчих завдань. Ви можете малювати, монтувати відео, створювати музику і навіть писати книги. Великий екран і мультимедійні можливості роблять їх, хоч і не ідеальними, але цілком працездатними для цих завдань.

Перспектива Андроїд планшетів

Можна сміливо заявити, що Android-планшети повернулися в гру, і їхні можливості поступово розширюються. На сьогодні, порівняно з головним конкурентом — ноутбуком на ОС Windows, застосування Андроїд планшетів сильно обмежене.

Планшети обирають там, де не потрібна багатозадачність і робота з кількома вікнами одночасно, і обирають з двох простих причин:

  • автономність і простота зарядки від повербанка;
  • компактність і мобільність.

З появою розширених програмних рішень, кількість користувачів планшетів буде тільки збільшуватися, але поки це лише перспектива, що витає десь.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції