Новини Одеси та Одеської області

Акумулятори для тату машинки

Акумулятори для тату машинки

Якісний акумулятор – запорука якісної та ефективної роботи будь-якої тату машинки. Щоб мати змогу працювати з машинкою протягом тривалого часу без підзарядки, в арсеналі досвідчених майстрів є необхідний запас акумуляторних батарей на зміну.

Причому вибирати конкретний тип і модель акумулятора слід з урахуванням певної машинки. Вибрати та замовити тату машинку, наприклад, в mixtattoo.com.ua/tatu-mashynky може кожен охочий, ознайомившись із запропонованим асортиментом.

У наборі з машинкою виробники пропонують один або два акумулятори. Залежно від початкової кількості батарей майстер зможе прийняти рішення: скільки додаткових акумуляторних батарей знадобиться на зміну? В результаті робота не зупинятиметься щоразу, як тільки відбувається розряджання батареї. Коли один акумулятор знаходиться на підзарядці, майстер може встановити запасний і продовжити виконувати завдання.

Які бувають акумулятори для тату машинок?

Сьогодні вибрати та купити акумулятор для тату машинки досить складно з огляду на різноманітний каталог в інтернет-магазині mixtattoo.com.ua. Існує безліч актуальних класифікацій, завдяки яким відбувається розподіл усіх товарів на певні категорії.

Сучасний ринок представлений такими популярними моделями:

 • Акумулятори, доповнені функцією «Швидкий старт». У таких пристроях виробники передбачили додаткову можливість швидкого заряджання, коли за мінімальну кількість часу вдасться поповнити заряд, щоб продовжити роботу.
 • Акумулятори з цифровими дисплеями. Далеко не всі пристрої мають світлодіодні дисплеї у своїй конструкції, але саме ці екрани роблять їх функціональними та зручними у використанні. Це пов’язано з тим, що на екрані висвічується вся необхідна інформація для майстра: рівень заряду, робочі режими.
 • Акумулятори з можливістю регулювати напругу. В результаті майстер отримує можливість скористатися мінімальним кроком регулювання – 0,1 В.

При покупці не варто забувати й про додаткові можливості кожного акумулятора, про матеріали, взяті за основу. Найякіснішими вважаються пристрої, корпус яких був виготовлений з авіаційного алюмінію.

Як вибрати акумулятор для тату машинок?

Купуючи акумулятор будь-де, наприклад, в інтернет-магазині Мікстату, важливо враховувати певний набір корисних критеріїв. Щоб зробити справді правильний вибір, рекомендується звернути увагу на:

 • Вартість. Якщо майстер має конкретний бюджет, необхідно шукати конкретну модель у відповідному ціновому сегменті, щоб відразу відсіяти непотрібні варіанти.
 • Компанію-виробника. Рекомендується вибирати продукцію від перевірених брендів, не зайвим буде почитати відгуки про виробника, його товари.
 • Тату машинку. Виходячи з цього критерію, всі акумуляторні батареї поділяються на три типи: моделі для роторних машинок, моделі для індукційних машинок та універсальні моделі, які можуть працювати з усіма видами тату машинок.
 • Певну напругу. На сьогодні до уваги майстрів доступні пристрої з великим діапазоном напруги, яка може змінюватись в межах 3-15 В. Наприклад, для портативних моделей достатньо до 3 В, а для просунутих акумуляторів виробники пропонують близько 20 В. У цьому випадку слід пам’ятати таке правило: чим вища напруга, тим більше потужності отримує тату машинка, а значить вона може набагато швидше працювати.

Додатково перед покупкою слід дізнатися: скільки часу знадобиться для повноцінної підзарядки акумулятора? В результаті майстер зможе підібрати змінну батарею, коли заряджається основна (і навпаки).

Скільки коштує акумулятор на тату машинку?

Акумулятор для тату машинки, ціна на який залежить від багатьох факторів, запропонований на сайті Mixtattoo в різних моделях. Все це дозволяє кожному майстру підібрати відповідне рішення під певні завдання.

Остаточна вартість формується з урахуванням таких особливостей:

 1. Комплектація кожного пристрою.
 2. Місткість акумуляторної батареї.
 3. Наявність/відсутність цифрового дисплея.
 4. Діапазон регулювання напруги.
 5. Наявність/відсутність додаткових функцій (наприклад, функція «Швидкий старт»).
 6. Матеріал корпусної частини.

Виходячи з вищезгаданих критеріїв, вдасться підібрати відповідну модель акумуляторної батареї для майбутньої роботи.

Де купити акумулятор для тату машинки?

Купівля якісного акумулятора для будь-якої тату машинки – важливе завдання для кожного майстра. Щоб не помилитися з вибором, слід довіритись справжнім професіоналам. Магазин Mixtatto пропонує різноманітний асортимент акумуляторів на будь-який бюджет, а можливість отримати додаткову консультацію від менеджерів є головною перевагою правильної покупки.

Купити акумулятор для тату машинки швидко та недорого можна в Києві або замовити оперативну доставку в інші міста України.


*на правах реклами

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції