Ялинковий базар біля Привозу: де шукати та чим торгують (фоторепортаж)

Ялинковий базар біля Привозу: де шукати та чим торгують (фоторепортаж)

Ялинковий базар у Привозу!.. Скільки себе пам’ятаю, це завжди безліч вражень і вічне запитання: навіщо ж так багато живих ялинок, га? Ну не розкуплять же всі, потім валятимуться. І так – рік у рік. Ось тільки не в цьому, не у воєнному.

Зазвичай останніми роками біля Привозу розташовувалося два великі рівномасштабні ялинкові базари: один – з боку Мечникова, другий – на Катерининській ближче до Пантелеймонівської. Були й дрібні – на тій же Катерининській поряд із Привозом, у квіткових лавах.

Що зараз? Якоїсь миті я подумала, що ялинки біля Привозу взагалі не продаються. На Мечникова – порожнеча, на Катерининській – також. На самому Привозі, як і зазвичай, ялинками не торгують.

І все ж ялинки у Привозу у продажу є. Торгівля зеленим живим товаром ведеться на Пантелеймонівській, ближче за Катерининську, саме там, де знаходиться трамвайна зупинка. Вона і стала зручною «підпіркою» для частини ялинок, що продаються.

Ялинковий базар у Привозу2

Ялинковий базар у Привозу3

Отже місце знайшли. Чим торгують? Тільки соснами! Найрізноманітніших розмірів. Ціна – від 350 гривень та до 1800 (може, і дорожче можна відшукати за бажання).

Ялинковий базар у Привозу4

Ялинковий базар у Привозу5

Покупців мало. Навіть тих, хто «тільки ціну дізнатися» або «просто запитати»).

– А класичні ялинки є? Або потім будуть?

Моє питання повисло в повітрі, поки один із продавців, видавши щось на тему «та хто ж зараз знає, що потім буде?», не вказав мені напрям. Невже я пропустила щось?

Справді, пропустила. В одній єдиній точці на цьому живому зеленому святі таки продавали і класичну ялинку. Усього одну. Малюсеньку (лише кілька гілочок), що росте в горщику. Щоб ялинка не мала зовсім жалюгідний вигляд, продавець її прикрасила ялинковими кулями. За кулями цю «класику» взагалі можна було розгледіти насилу…

Ялинковий базар у Привозу6

Читайте також:

Марія Котова
Фото авторки

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції