Новини Одеси та Одеської області

Ізмаїл може стати спортивною столицею Одещини

Ізмаїл може стати спортивною столицею Одещини

Нещодавно в Ізмаїлі у новому Палаці спорту пройшов чемпіонат України з гандболу. До столиці Українського Придунав’я приїхали команди вищої ліги із Хмельницького, Харкова, Сум, Полтави, Вінниці, Броварів. Це стало великою подією для всього регіону.

Нагадаємо, що реконструкція Палацу спорту велася понад 10 років. Спортивний об’єкт було здано в експлуатацію та відкрито президентом України Володимиром Зеленським наприкінці 2021 року.

Перша спортивна подія була приурочена до Дня соборності України і пройшла 21 січня 2022 року – це був товариський матч із гандболу між командами з Білгород-Дністровського та Болградського районів. І ось сьогодні Ізмаїл стає місцем проведення чемпіонатів всеукраїнського рівня.

Комплекс може вивести спорт у Придунав’ї на новий рівень

Тренери, активісти фізкультурного руху, що розвивають різні види спорту в громадах Ізмаїльського району, сподіваються, що Палац стане локомотивом, який виведе спортивний рух у Придунав’ї на новий рівень.

Валерій Кречун, тренер Ренійської ДЮСШ з боксу

тренер Валерій Кречун

тренер Валерій Кречун

— Ми дуже раді, що в Ізмаїлі відкрився Палац спорту, де, зокрема, є чудова зала для занять боксом, там встановлено олімпійський ринг.

Читайте також: Боксери з Рені здобули десятки медалей на чемпіонатах України (відео)

Нещодавно ми говорили з колегами з Ізмаїла, що необхідно об’єднувати сили. Можливо, створити асоціацію боксу Бессарабії. Адже для кожного юного спортсмена дуже важливо бувати на зборах, тренуватись з однолітками. Виїзди на збори до Одеси – це дуже дорого: 800-900 гривень на день плюс дорога. І все – за рахунок батьків. Доцільніше організувати співпрацю секцій та клубів з боксу у себе вдома, на півдні Одещини. Ми вже це іноді практикуємо: ізмаїльчани приїжджають на тренування до Рені, ми возимо дітей до Ізмаїла. Думаю, цю практику треба розвивати, вона дасть позитивний результат.

Марія Голубова, директор Вилківської ДЮСШ

директор Марія Голубова

директор Марія Голубова

— Я ще не бачила цей Палац, але дуже рада тому, що він відкритий: спортивних об’єктів має бути якомога більше. Адже діти спочатку приходять до маленьких спортзалів, до спортшкол, у таких палаців, а потім найкращі з них йдуть у професійний спорт. У нас не буде олімпійців, якщо не вкладати кошти у дитячий спорт.

Тим часом з інвентарем у спортивних школах дуже погано. Човен (веслування на байдарках і каное) повинен жити 36 місяців, після чого я маю право його списати, а у нас є човни, яким 60 років. І форма, яку 33 роки тому нам купили спонсори до Дня флоту, а ми її досі використовуємо. За власні кошти та за допомогою батьків побудували елінг, продовжуємо купувати човни. Ми оптимісти, і тримаємося на своєму ентузіазмі.

Дуже важливо, що в спортшколи та спорткомплекси приходять переселенці, наводять своїх дітей. У нас, у Вилківській ДЮСШ, наприклад, займаються 15 дітей із сімей переселенців, і батьки зі сльозами на очах дякують за можливість відволікти дітей від страшних реалій.

Читайте також: Як тренер із Донбасу виховує чемпіонів дзюдо та самбо на Одещині

Олександр Данилов, керівник групи тенісистів міста Рені

тренер Олександр Данилов

тренер Олександр Данилов

— Великим тенісом в Рені займаються і чоловіки, і жінки. Періодично ми виїжджаємо до своїх друзів-спортсменів до Ізмаїла, змагаємось.

Мені розповідали, що і в новому Палаці спорту створені умови для занять великим тенісом — це тішить.

Згідний з тим, що всі спортивні бази Придунав’я повинні працювати на розвиток спортивного і фізкультурного руху, яким повинні бути охоплені всі, від малого до великого. Сподіваюся, що державні мужі, які вирішують та координують ці питання, вибудують правильну політику.

Читайте також:

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції