Новини Одеси та Одеської області

Де в Одесі відремонтувати телевізор: адреси та контакти сервісних центів

Де в Одесі відремонтувати телевізор: адреси та контакти сервісних центів

Телевізор став невід’ємною частиною нашого побуту, особливо для самотніх і літніх людей. Однак рано чи пізно настає момент, коли навіть найнадійніший телевізор виходить з ладу. У такому разі не варто намагатися ремонтувати його самостійно. Некваліфіковане втручання може стати причиною ще серйозніших проблем.

При купівлі нового телевізора якийсь час діє гарантія виробника. А ось що робити тим, чий телевізор уже давно не підлягає гарантійному ремонту? В Одесі є майстерні, куди можна звернутися навіть власникам старих телевізорів. Щоправда, кінескопні ремонтують не скрізь, тому що для них важко знайти підходящі запчастини, а ось із «реанімацією» рідкокристалічних телеапаратів проблем практично не виникає.

Під час звернення до сервісного центру з’ясуйте, чи ремонтуватимуть ваш телевізор удома, чи потрібно везти його в сервісний центр. Деякі майстерні забирають телевізор і привозять його замовнику після ремонту власним транспортом. Тривалість ремонту за наявності деталей становить 1-3 дні. Зазвичай усі необхідні компоненти в майстрів є, однак якщо деталі для вашого телевізора все ж таки замовлятимуть за межами України, тоді доведеться почекати приблизно тиждень. Ну, а вартість ремонту телевізора майстер зможе назвати вам тільки після того, як проведе повну діагностику.

Час роботи у всіх сервіс-центрів різний, але вихідний день у всіх один — неділя.

До речі, в телевізійних майстернях виконують ремонт не тільки телевізорів. Сюди також можна звернутися, якщо виникли проблеми з фотоапаратурою, телефонами або планшетами.

Сервісні центри з ремонту телевізорів

Xpress-Service

  • Адреса: вулиця Степова, 23/25.
  • Тел. (094) 838-06-18.
  • Час роботи: з 10.00 до 18.00, у суботу з 11.00 до 14.00.

«Ремонт телевізорів»

  • Адреса: вулиця Левітана, 32.
  • Тел. (067) 420-71-95.
  • Час роботи: з 9.00 до 19.00, у суботу з 9.00 до 15.00.

«СерверОК»

  • Адреса: вулиця Академіка Заболотного, 33/2.
  • Тел. (063) 787-87-67.
  • Час роботи: з 9.00 до 18.00, у суботу з 9.00 до 17.00.
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції