Новини Одеси та Одеської області

Цифран: ефективний антибіотик із широким спектром дії

Цифран: ефективний антибіотик із широким спектром дії

Антибіотик – препарат, який використовується в лікуванні та профілактиці інфекції, що має бактеріальну природу. Ці ліки знищують бактерії та зупиняють процеси їх розмноження.

Антибіотики не усувають вірусні інфекції. Не варто вживати їх, якщо хвороба перебігає в легкій формі і організм сам справляється з мікроорганізмами, що спричинили хворобу. Такі лікарські засоби призначені для того, щоб лікувати гострі та хронічні бактеріальні інфекції, їх призначають у післяопераційний період через високий ризик виникнення ускладнень. Іноді антибіотики виписують із метою профілактики.

Групи антибіотиків

На сьогодні в аптеці можна знайти чимало антибіотиків різних груп, таких як:

  • пеніциліни;
  • цефалоспорини;
  • аміноглікозиди;
  • тетрацикліни;
  • макроліди;
  • лінкозаміди.

Кожна група впливає на певні мікроорганізми. Тому для правильного призначення антибіотику лікар має направити вас на спеціальний аналіз, який визначить збудник інфекції. З огляду на результат цього аналізу буде дібрано найправильніше лікування.

Як використовувати ліки?

Добирати антибіотик, визначати його дозу та термін лікування може лише фахівець. Вживайте ліки в запропонованих лікарем дозуваннях і формах. Слід дотримуватися терміну лікування, навіть якщо ваш стан помітно покращується до закінчення вживання антибіотиків. Переривання терапії загрожує виникненням резистентності до препарату. Це означає, що наступного разу цей препарат не дасть належного ефекту, мікроорганізми стануть стійкими до нього. Не забувайте вчасно вживати дозу ліків, а якщо ви раптом пропустили їх вживання, випийте таблетку відразу як згадайте про пропущене вживання.

Чи потрібно вживати пробіотик?

Під час лікування препарат вбиває не тільки мікроорганізми, що провокують захворювання, але й бактерії, що є в самому організмі, які є важливими для виконання всіх життєво важливих функцій. Пробіотики відновлюють кількість бактерій, їх призначають як під час лікування антибіотиками, так і після нього.

Для лікування багатьох бактеріальних інфекцій застосовується антибіотик широкого спектру дії Цифран.

Як він діє?

Препарат належить до фторхінолонів, до його складу входить ципрофлоксацин. Цифран має широкий спектр дії, тому може бути використаний у лікуванні інфекційних захворювань, викликаних різними збудниками. Проте лікарський засіб не впливає на бактерії, що є в центральній нервовій системі. Його можна придбати як краплі вушні та очні, гелі для очей, інфузійні та ін’єкційні суміші, пігулки. Препарат зупиняє процес розвитку мікроорганізмів, ефект після його застосування настає дуже швидко, бактерії практично не адаптуються до Цифрану.

У яких випадках застосовується?

Препарат призначають при інфекціях дихальних шляхів, бронхітах, пневмоніях, інфекційних плевритах, емпіємах та інших захворюваннях легень. Ефективний при інфекціях ЛОР-органів та сечостатевої системи, очних інфекціях.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете отримати консультацію лікаря МІС Аптека 9-1-1 за телефоном. При замовленні препарату в інтернеті доставка товару здійснюється безкоштовно.


Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем та прочитайте інструкцію.

Самолечение может нанести вред вашему здоровью!

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: