Бібліотеки у Тарутино збирають книги для дітей

Бібліотеки у Тарутино збирають книги для дітей

Через широкомасштабну війну наразі всі бібліотеки країни не отримують поповнення бібліотечних фондів. І це цілком зрозуміло, адже книги просто не друкуються. Як зарадити сільським бібліотекам, де брак дитячої літератури українською мовою найбільш відчутний? Тільки власними силами жителів громад.

— Війна в Україні та важка зима із тривалими відключеннями світла привели до бібліотек Тарутинської громади багато нових читачів. Дорослі та діти запасалися свічками та читали, — ділиться Галина Діденко, директор Тарутинської центральної бібліотечної системи.

Проте читачі прагнули нових книжкових творів, а вони давно не надходили на бібліотечні полиці.

— Востаннє ми отримували книги ще 2021 року. Інститут української книги надав нам колекцію творів Лесі Українки, а також до 30-річчя незалежності України для бібліотечної системи нашої громади було надіслано 50 книг. Але цього замало. Тому нещодавно ми оголосили акцію зі збору дитячої та іншої літератури українською мовою, яку читачі зі своїх особистих колекцій можуть передати у користування бібліотекам, — розповідає Галина Діденко.

На заклик за декілька тижнів відгукнулося вже багато людей – місцевих мешканців. Редакція газети «Одеське життя» також долучилася до збору дитячих книжок. Найближчим часом до Тарутиного поїде уся зібрана нами література. Виявили бажання допомогти і жителі північної частини області.

Як передати книжки

  • Бібліотека розташована за адресою: селище Тарутине, Проспект Миру, 24.
  • Поштова адреса для пересилання: 68500, смт Тарутине, проспект Миру, 24,Тарутинська селищна бібліотека для дорослих.
  • Телефон для дзвінків: (068) 518-73-10.

Тут книжки належним чином оформлять і передадуть до сільських бібліотек.

Які книжки найбільш необхідні

Книжки можуть бути як науково-публіцистичної спрямованості, так і художні твори різного формату і для дітей будь-якого віку. Але це обов’язково мають бути українські видання у гарному стані.

Актуальними будуть:

  • художня література для дітей;
  • бестселери художньої літератури та публіцистики для підлітків;
  • перевидання класичних творів;
  • енциклопедії для дітей тощо.
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції