Новости Одессы и Одесской области

З танкера Delfi стався масовий витік нафтопродуктів: екологи незадоволені

З танкера Delfi стався масовий витік нафтопродуктів: екологи незадоволені

З танкера Delfi знову стався розлив нафтопродуктів.

По це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

– Фахівці Державної екологічної інспекції Одеської області, обстежуючи акваторію біля затонулого судна, помітили плями та сіру плівку сріблястого кольору, загальною площею 70 квадратних метрів. Цей факт зафіксовано в Акті обстеження морської акваторії та відбору проб води в місці забруднення № 144 від 03.09.2020. Лабораторні дослідження показали перевищення у воді нормованих значень гранично допустимих концентрацій у 5,8 рази. Показник склав 0,29 мг/дм³, що відзначено у відповідному протоколі вимірювань показників складу та властивостей вод, – зазначив Мальований.

Водночас ситуацією обурився й еколог Владислав Балінський:

– Друзі, я відчуваю що необхідно дещо пояснити.Чому я це фотографую і показую вам? Я вважаю що стан навколишнього середовища в місті – це перш за все безпека для громадян цього міста. Заходи безпеки не припускають половинчастих рішень. Зелений лист, ГО не має інших інструментів в боротьбі за безпеку громадян крім публічності і громадської експертизи. На цьому і стоїмо.

Фото: Владислав Балінський

У нас появился Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
Подписаться
Сообщать о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: