Новости Одессы и Одесской области

В Україні створили сервіс з усіма держпослугами, які доступні в онлайні на сьогоднішній день

В Україні створили сервіс з усіма держпослугами, які доступні в онлайні на сьогоднішній день

Українець створив агрегатор всеукраїнських і локальних електронних сервісів.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це пише Детектор Медіа.

Киянин Ігор Ніколаєв запустив проєкт Egov.in.ua – агрегатор всіх державних послуг в Україні, які доступні в онлайні на сьогоднішній день.

Щоб розмістити відсутній на сайті сервіс, потрібно заповнити форму й відправити заявку команді Egov.in.ua. Його перевірять і додадуть на сайт, якщо він відповідає критеріям.

– Якщо всі необхідні електронні послуги будуть зібрані на одній платформі, інформація на якій буде постійно перевірятися на актуальність, це значно прискорить діджіталізацію суспільства і виробить нові звички, – переконаний автор агрегатору.

Недавні дослідження Міністерства цифрової трансформації України показують, 37,9% українців у віці від 18 до 70 років володіють цифровими навичками, які передбачають використання інтернету для вирішення проблем, на рівні нижче середнього. Ще 15,1% не володіють ними зовсім.

За словами авторів проєкту, це означає, що українці не користуються сучасними технологіями, які полегшують життя для вирішення нагальних проблем.

Фото:

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: